Zpět na » Serie A » Derby o Miláno lépe zvládl Inter. Rozhodl nový kapitán Martínez

Derby o Miláno lépe zvládl Inter. Rozhodl nový kapitán Martínez

Derby o Miláno lépe zvládl Inter. Rozhodl nový kapitán Martínez © inter.it - Lautaro Martínez jako správný kapitán derby rozhodl

0

Líbilo se

05.02. - REVIEW Derby de la madonina mělo tentokráte jasného favorita. Inter Milán svůj poslední zápas proti AC zvládl výborně 3:0 a rossoneri i s oným zápasem v posledních 3 inkasovali 12 branek a dali pouhé 2. Oproti minulým utkáním přišlo zlepšení v defenzivě, ale mezeru Inter přeci jen našel. Nový kapitán Lautaro Martínez v prvním poločase rozhodl o výhře Interu 1:0.

Inter Milán - AC Milán 1:0

Branky: 34. Martínez

V posledních zápasech se AC Milán na gólmana Tatarusanua moc spolehnout nemohlo, ale dnes se předvedl famózně už po 5 minutách. Nedůrazná obrana AC nechala zakončovat Lautara Martíneze. Inter byl mnohem aktivnější. Nový kapitán Interu Martínez pak jen o kousek hlavou netrefil Rumunovu branku. A přeci jen měla jeho hlava správnou mušku. Calhanoglu na něj namířil rohový kop a Martínez otevřel skóre. AC Milán směrem dopředu nepředvedlo absolutně nic. Poločas byl jasně v režii Interu.

V druhém poločase se vůbec nic nezměnilo. Inter hrál skvěle a naopak stopeři AC Milán byli až moc snadno překonatelní. Málem toho využil Edin Džeko, ale přpravený byl Tatarusanu. Rossoneri ale hodně pomohl příchod Leaa a dostávali se více do hry. André Onana se zákroku dočkal až po 75 minutách. Pálil Brahim Díaz, Onana neměl problém. Inter si mohl vítězství pojistit, ale góly Lukakua a Martíneze nebyly pro faul, popřípadě ofsajd, uznány. Naděje AC Milán stále žily, jenže impotence v ofenzivě rozhodla o výhře Interu.

David Suchý / inter.it

Nejnovější články