Zpět na » Serie A » Inter by mohl přijít o Lukaka, Chelsea přehodnocuje strategii

Serie A - Inter by mohl přijít o Lukaka, Chelsea přehodnocuje strategii

Inter by mohl přijít o Lukaka, Chelsea přehodnocuje strategii © premierleague.com - Romelu Lukaku

0

Líbilo se

21.11. - Návrat Romela Lukaka do Inter Milán zatím neprobíhá podle představ. Big Rom se zdaleka nepodobá hráči, který dominoval Serii A v předchozích letech, a nyní tráví více času na ošetřovně než na samotném hřišti. Situace se v posledních týdnech nezměnila a jak trenér Interu Milán, tak vedení belgické reprezentace i Chelsea řeší útočníkovu budoucnost.

Aktuální fyzická kondice belgického hráče neodpovídá představám samotného útočníka ani trenéra Inzaghiho nebo Martineze. Hráč Chelsea, který je na ročním hostování v Interu Milán, stále bojuje s problémy se stehenním svalem a na probíhajícím Mistrovství světa vynechá minimálně první dva zápasy Rudých ďáblů v Kataru.

Belgie se bude muset bez služeb Romela Lukaka obejít v úvodních dvou zápasech Mistrovství světa a pro poslední zápas skupinového klání proti Chorvatsku aktuálně zbývá jen malá šance na to, aby belgičtí fanoušci viděli v akci reprezentační hvězdu. Jisté je, že Lukaku nemohl v sezóně, která přichází po letech vynikajících výsledků a vrcholí Mistrovstvím světa, dopadnout hůře. V Interu Milán odehrál pouze 256 minut a jeho budoucnost je nejistá.

V červnu se totiž Lukaku vrátí do Chelsea, jelikož mu vyprší roční hostování. Možností je mnoho, i když ta, která se zdála nejpravděpodobnější, tedy obnovení hostování, nyní ztrácí na významu. Inter a Chelsea zatím jiné varianty neprojednávaly, Lukaku se ale do londýnského klubu vrátit nechce. Chelsea ovšem přehodnocuje své strategie na trhu a nový majitel Boehly naznačil, že by mohl belgického útočníka přivést zpět do Anglie a umístit na trh.

Důvodem je snaha o zpeněžení hráče a návratnost alespoň části z 115 milionů eur utracených v létě 2021. V takovém případě by se ale Inter stáhl ze hry a změřil svou pozornost jinam. V Milán s výjimkou Lautara Martineze nemá jistotu setrvání žádný další útočník. Od Correi po Džeka až po aktuální zájem o Thurama. Zdá se, že útočný repart Interu Milán dozná značných změn a zda do něj bude i v příští sezóně patřit belgický útočník je ve hvězdách, respektive v rukou Chelsea.

Andrea Suttnerová / calciomercato.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

strašná chyba, že jsme ho koupili. tvrdil jsem to i v době podpisu. teď nemá ani poloviční hodnotu

ovmartin23
Nejnovější články