Zpět na » Premier League » Chelsea bojuje s Realem Madrid, PSG a City o zázračného mladíka. Endricka pozvala na návštěvu klubu

Premier League - Chelsea bojuje s Realem Madrid, PSG a City o zázračného mladíka. Endricka pozvala na návštěvu klubu

Chelsea bojuje s Realem Madrid, PSG a City o zázračného mladíka. Endricka pozvala na návštěvu klubu © futaa.com - Endrick

0

Líbilo se

13.11. - VIDEO Chelsea podle informací televizní stanice Sky Sports pozvala zázračného brazilského teenagera Endricka společně s jeho rodinou na návštěvu klubu, ve snaze zajistit si podpis mladého útočníka Palmeiras. Teprve 16letý Endrick je považován za zázračné dítě brazilského fotbalu a o jeho podpis údajně usilují evropské velkokluby typu Realu Madrid, PSG, Liverpoolu nebo Manchesteru City.

Jméno Endrick si zapamatujte, právě tento stále teprve 16letý brazilský teenager je totiž mnoha experty považován za generační talent, který by jednoho dne mohl vyrůst do kvalit Lionela Messiho nebo Cristiana Ronalda.

Není proto divu, že největší evropské kluby dělají vše pro to, aby právě s nimi spojil Endrick svoji budoucnost a jedním z nich je i londýnská Chelsea, která měla pozvat Endricka na návštěvu klubu.

Během ní se měl útočník Palmeiras společně se svou rodinou setkat na tréninkovém hřišti Chelsea se svým krajanem a kapitánem brazilské reprezentace Thiagem Silvou a společně se svým otcem Douglasem posléze navštívil i Stamford Bridge.

Chelsea se tím snažila zvýšit svoje šance na podpis zázračného mladíka, který může příští rok podepsat s novým klubem předběžnou dohodu a po svých 18. narozeninách se v červenci 2024 přestěhovat do Evropy.

Endrick na sebe poprvé výrazněji upozornil v lednu, kdy v pouhých 15 letech získal cenu pro nejužitečnějšího hráče a nejlepší gól na jednom z nejuznávanějších turnajů hráčů do 20 let na světě v Sao Paulu.

Endrick během pouhých 90 minut na hřišti, rozdělených do tří zápasů, nastřílel proti výrazně starším hráčům rovnou pět gólů a upoutal tím pozornost mnoha skautů, kteří na turnaji hledali nové talenty.

Po úspěšném působení v mládežnické akademii se pak minulý měsíc stal Endrick v pouhých 16 letech a dvou měsících historicky nejmladším hráčem, který kdy nastoupil za první tým Palmeiras a od té doby už v brazilské Serii A vstřelil tři branky.

Palmeiras už vzhledem k jeho výkonům, ocenili Endricka na 40 milion eur, protože jsou přesvědčeni, že jeho zájemce zaplatí ještě více než 29,3 milionu liber, které dal v roce 2016 Manchester City za Gabriela Jesuse.

Zatímco v Anglii mají údajně největší šanci na Endrickův podpis Chelsea a Manchester City, brazilský mladík má preferovat svůj oblíbený klub Real Madrid, zvláště když jej zastupují stejní agenti jako Viniciuse Juniora, který do klubu přišel před čtyřmi lety taktéž jako teenager z brazilského Flamenga.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články