Zpět na » Premier League » Mount před MS odmítnul novou smlouvu. Platem chce dorovnat Sterlinga

Premier League - Mount před MS odmítnul novou smlouvu. Platem chce dorovnat Sterlinga

Mount před MS odmítnul novou smlouvu. Platem chce dorovnat Sterlinga © SPORTbible - Mount se aktuálně soustředí na největší fotbalový svátek roku

1

Líbilo se

26.11. - Zraky všech anglických fotbalových fanoušků se teď pochopitelně soustředí na MS 2022 v Kataru, nicméně ostrovní zdroje pochopitelně řeší také události v Premier League. Mason Mount, jedna z opor anglické reprezentace a současně také Chelsea, má uzavřenou smlouvu s Blues jen do konce příští sezóny a zatím svými podmínkami neumí vyhovět stávajícímu zaměstnavateli, co se prodloužení kontraktu týče.

Výběr Albionu si včera k nelibosti náročných příznivců remízou 0:0 s USA zkomplikoval postup ze skupiny. Celé utkání odehrál v dresu Anglie také Mount, který na šampionátu částečně hraje také o svou budoucnost na klubové úrovni.

Na Stamford Bridge by dle aktuální smlouvy mohl setrvat minimálně do 30. června 2024, vedení Chelsea by si ale pochopitelně přálo, aby stále teprve 23letý ofenzivní záložník setrval déle. Jednání ale zatím nepostupují zrovna ideálně.

Mount údajně před odjezdem na reprezentační sraz odmítnul nový kontrakt s týdenním platem 200 tisíc liber, který zdaleka nedosahuje představ rodáka z Portsmouthu. Ten podle spekulací v médiích cílí alespoň na 300 tisíc liber, což je gáže spoluhráče Raheema Sterlinga.

Sportovní vedení Chelsea zatím námluvy po dobu konání mistrovství světa odložilo, ovšem Daily Mail pochybuje, že by se v dohledné době měl odehrát nějaký průlom. Mountovi zástupci prý nehodlají ze svých požadavků příliš slevit.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, dailymail.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

červená by mu slušela víc... Smajlík 5

MUFC_RedArmy

Tak určitě Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

CFCvirinho
Nejnovější články