Zpět na » Serie A » Fabian Ruiz přestupuje do PSG, uvolní francouzský klub Paredese?

Serie A - Fabian Ruiz přestupuje do PSG, uvolní francouzský klub Paredese?

Fabian Ruiz přestupuje do PSG, uvolní francouzský klub Paredese? © calciomercato.com - Fabian Ruiz přestupuje do PSG

2

Líbilo se

29.08. - Španělský reprezentační záložník a brzy již bývalý hráč Neapole, Fabian Ruiz, odcestoval do Paříže, kde podstoupí vstupní lékařské prohlídky a podepíše smlouvu. Příchod hráče do PSG by zároveň mohl přihrát další posilu úhlavnímu rivalovi Neapole, Juventusu, který se uchází o služby Paredese.

Fabian Ruiz je v průběhu úterý očekáván v Paříži, kde se s PSG se dohodl na podepsání pětileté smlouvy s platem ve výši 5 milionů eur čistého ročně. Příchod španělského hráče do PSG by mimo francouzské fanoušky mohl potěšit i velké množství italských tifosi.

Po doladění všech nezbytných detailů totiž nebude již nic bránit tomu, aby Juventus a PSG potvrdili přestup argentinského záložníka Paredese. Ještě před tím ovšem Stará dáma musí, jak již vedení avizovalo, dotáhnout odchody minimálně jednoho ze dvojice Rabiot - Arthur.

Cesta Fabiana Ruize v Neapole se chýlí ke svému konci po čtyřech letech, během kterých španělský rodák vyrostl po technické i taktické stránce. Do italské ligy přišel hráč z Betisu Sevilla a v průběhu 166 utkání nastřílel 22 branek, ke kteýrm přidal i 15 asistencí. Podle obou zúčastněných klubů se jedná o samostatnou operaci, která nijak nesouvisí s jednáním o příchodu kostarického brankáře Navase.

O jeho budoucím angažmá v posledních dnech horlivě jedná Jorge Mendes, který se již s Neapolí stihl domluvit na detailech hráčské smlouvy, ale mezi pařížským klubem a Navasem pokračují tahanice o tom, v jaké výši dostane kostarický brankář odstupné. Aktuálně se zvažuje také možnost, že brankář PSG ukončí v klubu smlouvu.

Andrea Suttnerová / calciomercato.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články