Zpět na » Premier League » Našel Jorge Mendes řešení? Cristiano Ronaldo do Neapole, opačným směrem balík a Osimhen

Premier League - Našel Jorge Mendes řešení? Cristiano Ronaldo do Neapole, opačným směrem balík a Osimhen

Našel Jorge Mendes řešení? Cristiano Ronaldo do Neapole, opačným směrem balík a Osimhen © 90min.com, fotbalportal.cz - Ronaldo do Neapole? Osimhen do United?

1

Líbilo se

26.08. - NEPŘEHLÉDNĚTE Za pár dní se uzavře letní přestupové okno. Stále není jisté, zda nakonec Cristiano Ronaldo přeci jen změní působiště. Jeho agent Jorge Mendes se po celé léto (zatím marně) mermomocí snaží najít někoho, kdo Portugalce zaplatí. Teď oslovil Neapol. Součástí dohody má být přesun Victora Osimhena z Kampánie na Old Trafford.

Victor Osimhen je hráčem, kterého v United obdivují a který je na jejich seznamu možných posil. Zástupce Cristiana Ronalda Jorge Mendes oslovil Neapol kvůli možnému přestupu.

Mendes usilovně pracuje na tom, aby našel Ronaldovi řešení, které si přeje - hrát Ligu mistrů -, ale také aby poskytl řešení pro United, tedy náhradu.

Jedním z návrhů, které Mendes Neapoli předložil, je, aby se tam Ronaldo přestěhoval a United koupili jejich nigerijského útočníka Victora Osimhena.

Podle informací Sky Sports News je Osimhen hráčem, kterého United obdivují a který je na seznamu možných náhrad.

Neapol by však za Osimhena přijala pouze trojcifernou nabídku a je těžké si představit, jak by si ho United mohli dovolit s penězi, které jsou ochotni věnovat na nákup Antonyho z Ajaxu.

Tato dohoda se blíží. Neapol se o Ronalda zajímala už v létě, kdy vyšlo najevo, že chce Old Trafford opustit.

Pokud by se Ronaldo zbavil mzdových nákladů, uvolnily by se pro United určité finanční prostředky, které by mohli znovu investovat, i když není jasné, kolik.

Mendes také navrhl řešení zahrnující AC Milán a křídelníka Rafaela Lea, který by se přesunul do United opačným směrem, ale podle Gianlucy Di Marzia to Milán odmítl.

Ronaldo chce z osobních důvodů odejít do zahraničí a jeho přání se může splnit, pokud United najdou vhodnou náhradu.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Další Pogard do piče. Doufám, že tohle neklapne.

AVSuvorov
Nejnovější články