Zpět na » Serie A » Paul Pogba održel od Juventusu nabídku smlouvy

Paul Pogba održel od Juventusu nabídku smlouvy

Paul Pogba održel od Juventusu nabídku smlouvy © jerseyeveningpost.com - Přijme Pogba nabídku Juventusu?

0

Líbilo se

12.05. - Stále více hlasů v italském i ostrovním tisku potvrzují to, co se dříve jen šuškalo. Paul Pogba je krok od přestupu do Juventusu, od turínského klubu dokonce již obdržel nabídku smlouvy s ročním platem ve výši 9 milionů eur.

Smlouva v Manchesteru United francouzskému záložníkovi Paulu Pogbovi vyprší letos v létě a v pole position se zájmem o jeho služby se ocitl Real Madrid, PSG a Juventus. V případě turínského klubu, který je o krok napřed před konkurencí, by se jednalo o návrat poté, co z Turína do Manchesteru Paul odešel v létě 2016.

Devětadvacetiletý hráč v létě jistě z Manchesteru United odejde, stačí jen počkat, kterou z nabízených smluv přijme. PSG podle tisku již Pogbovi smlouvu nabídlo, nyní stejný krok učinil Juventus a čeká se, zda s konkrétní nabídkou přijde také Real.

Turínský klub, který po letošní sezóně plné zklamání v létě projde značnou hráčskou čistkou, by v záloze Pogbu rád znovu viděl. Nabízí mu proto roční plat ve výši 9 milionů eur a celou řadu dalších bonusů. Součástí nabídky je také pozice jedné z hlavních hvězd Juventusu pro příští roky společně s Vlahovičem.

Juventus se kolem této dvojice bude snažit vybudovat nový perspektivní tým a Paula Pogbu považuje za jednoho z nejlepších záložníků na světě. Francouzský reprezentant přišel do Juventusu poprvé v roce 2012, o čtyři roky později se na Old Trafford vrátil a nyní Italové pevně věří, že se jim ho z United podaří ještě jednou přetáhnout, tentokrát na volný přestup.

Pro Paula Pogbu by to byl pozoruhodný návrat, v Turíně jej fanoušci vždy milovali a i přes šest let v Manchesteru, kdy jeho kariéra byla jako na houpačce, na něj budou čekat s otevřenou náručí. Pogba v minulosti snil o přestupu do Realu Madrid a v současné chvíli vyčkává, zda od Bílého baletu přijde nabídka smlouvy, vypadá to ovšem, že Juventus má o hráče daleko větší zájem a tlačí na to, aby se Pogba rozhodnul rychle. Možnost podepsat novou smlouvu s Pogbou v minulých týdnech zvažoval i Manchester City, ale Pogba spekulace o svém přechodu k rivalovi utnul, do jiného týmu Premier League se totiž nechystá.

Andrea Suttnerová / mirror.co.uk

Nejnovější články