Zpět na » Serie A » Zástupci Paula Pogby v pondělí dorazí do Turína

Serie A - Zástupci Paula Pogby v pondělí dorazí do Turína

Zástupci Paula Pogby v pondělí dorazí do Turína © jkhypes.com - Paul Pogba

0

Líbilo se

14.05. - Juventus Turín to s angažováním Paula Pogby myslí velmi vážně, důkazem toho je také setkání vedení klubu se zástupci francouzského hráče, které se v pondělí uskuteční v Turíně. O Pogbu se po smrti Mina Raioly stará Rafaele Pimenta, ale nic to nemění na to, že by se fanošuci bianconeri mohli dočkat návratu Pogby do Allianz Arény.

Záložníkovi Manchesteru United vyprší v létě 2022 smlouva a jak již bylo několikrát řečeno, je volným hráčem a může o svém novém působišti vyjednávat zcela svobodně. Návrat Podgby do Turína tak začíná získávat na konkrétních obrysech. V podnělí 16. května bude v Turíně očekáván Pogbům zástupce, Rafaele Pimenta, se kterým vedení Staré dámy probere, zda a za jakých podmínek by francouzský záložník mohl kývnout na návart do Turína.

Na jedné straně tu máme touhu francouzského záložníka vrátit se k publiku, které ho miluje, na straně druhé je ale nabídka, která ve srovnání s PSG zaostává. Bianconeri proto musí vadit vše na jednu kartu, tu sentimentální. Protože Paul Pogba za sebou nechal v Turíně velice pozitivní energii a spoustu vzpomínek a fanoušci Juve ho milují.

Konečné rozhodnutí bude pochopitelně náležet hráči, nicméně pondělí by mohlo napovědět, zda se Pogbův návrat do Turína vůbec může uskutečnit. Záložník Manchesteru United v letošní sezóně odehrál celkem 27 utkání, z toho 20 v Premier League, ale gólově se prosadil pouze jednou. Momentálně se navíc hvězdný záložník potýká se zraněním lýtka, které ho nepustilo do utkání od 19. dubna 2022.

Andrea Suttnerová / sky.sport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články