Zpět na » Serie A » Juventus plánuje další jednání o Dybalově smlouvě

Serie A - Juventus plánuje další jednání o Dybalově smlouvě

Juventus plánuje další jednání o Dybalově smlouvě © Forbes - Paulo Dybala čelí rozhodování o své kariéře

0

Líbilo se

10.04. - V Turíně si jej vážili jako zlatého dítěte, poslední měsíce a celkově probíhající sezónu si však Paulo Dybala velmi pravděpodobně za rámeček nedá. Jeho zaměstnavatel má přesto trvající zájem na prodloužení smlouvy, která argentinském reprezentantovi na Allianz Stadium brzy skončí. Bude se ale muset vyrovnat s astronomickými finančními požadavky hráčových zástupců.

Za Starou dámu od přestupu z Palerma, které z něj v roce 2015 vytěžilo tehdy obrovských 40 miliónů euro, časem nasbíral hezkých 99 gólů a 40 asistencí. Stačilo mu k tomu 245 soutěžních utkání, v dosavadním průběhu ročníku 2020/21, kdy by měl být ve 27 letech zase o něco vyzrálejší, však zaznamenal pouhých 12 startů.

Na vině je vícero faktorů. Trápí jej vleklé zdravotní potíže a i kvůli nim zatím nemohl nikdy pořádně vyladit formu. Důkazem budiž relativně slabý počet 4 vstřelených branek a 2 gólových nahrávek. Pokles výkonnosti navíc nepřichází Dybalovi zrovna vhod, 30. června 2022 už mu totiž končí stávající kontrakt a Juve se musí rozhodovat, jak s ním naloží dál.

Zákulisní spekulace vesměs jednohlasně hovoří o tom, že si jej chce vedení, jehož součástí je dlouhodobě i Pavel Nedvěd, ponechat, naopak by to ale nemuselo úplně platit. Dybala nepřijal poslední nabídku s roční gáží 10 miliónů euro a hodlá si vydupat ještě víc.

Tradiční panovník Serie A, kterému ale letos dost možná proklouznou mezi prsty všechny trofeje, se ovšem nenechává od jednání odradit. V průběhu května by si Juventus se svým talismanem o tržní hodnotě 60 miliónů euro rád všechno vyjasnil. Zřejmě se uchýlí k dalšímu navýšení peněžního ohodnocení, aby jej uchránil před údajnými kupci, například z Manchesteru United.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, tuttosport.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články