Zpět na » Serie A » Zlatana Ibrahimoviče čeká filmový debut

Serie A - Zlatana Ibrahimoviče čeká filmový debut

Zlatana Ibrahimoviče čeká filmový debut © pehalnews.in -

0

Líbilo se

09.04. - Začínající herecká kariéra Zlatana Ibrahimoviče je stále aktuálnějším tématem dne. Švédský fotbalista ve službách AC Milán zavěsil na své profily na sociálních sítích obrázek s nápisem Antivirus," to by mělo být jméno jeho postavy v nové verzi filmu Asterix a Obelix: Hedvábná stezka." Informovaly o tom různé zdroje včetně ESPN.

Film francouzského režiséra Guillauma Caneta by se měl dostat na veřejnost v roce 2022 a chystaný herecký debut Ibrahimoviče v něm překvapil i odborníky na jeho fotbalovou kariéru. A to i přesto, že se začátkem března nestárnoucí skvělý útočník představil na hudebním festivalu v Sanremu.

Spolu se svým srbským kamarádem Sinišem Mihajlovičem, trenérem týmu FC Bologna, si tam zazpívali duet. Prezentovali kdysi populární italskou skladbu „Vagabondo", hit skupiny Nomadi z roku 1972. Stejně tak byl Ibrahimovič na festivalu součástí komediálních skečů s komikem Rosariem Fiorellem a známým televizním moderátorem Amadeem.

Ibrahimović

Ibrahimovič v této sezoně navzdory zdravotním problémům a překonání nemoci COVID-19 nastřílel ve všech soutěžích už 17 branek a v tabulce nejlepších kanonýrů Serie A mu patří s 15 zásahy dělená čtvrtá příčka. AC Milán je i jeho zásluhou na druhém místě tabulky s mankem 9 bodů na městského rivala Inter.

Gabriela Průšová / theathletic.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články