Zpět na » Serie A » Lille se s Neapolí domluvilo na takřka stomiliónovém přestupu. Hráč se však zdráhá

Serie A - Lille se s Neapolí domluvilo na takřka stomiliónovém přestupu. Hráč se však zdráhá

Lille se s Neapolí domluvilo na takřka stomiliónovém přestupu. Hráč se však zdráhá © 90min.com - Victor Osimhen se ke změně dresu zatím příliš nemá

0

Líbilo se

09.07. - Gennaro Gattuso pokračuje v přestavbě kádru, který zdědil po svých předchůdcích Sarrim a Ancelottim. Další součástí skládanky by se měl stát útočník Lille Victor Osimhen. Přestože oba kluby už dořešily vše potřebné a jediné, co tedy zbývá, je papírování a oficiální potvrzení, samotný fotbalista se stále ostýchá definitivně kývnout na přesun do Itálie.

Nigerijský forvard má za sebou průlomovou sezónu v Ligue 1, když třinácti góly a pěti asistencemi výrazně přispěl k výslednému pátému místu svého mužstva. Teď je po něm sháňka v celé Evropě, přičemž se dlouho zdálo, že nejrychleji jeho koupi zrealizuje Neapol. Jednání se skutečně nacházejí ve velmi pokročilé fázi, aktuální situace je však značně nejistá.

Netrvalo dlouho a celek z jihu Apeninského poloostrova našel s momentálním zaměstnavatelem Osimhena společnou řeč. Částka 80 miliónů eur v očích Lille představuje adekvátní nabídku. Stejně tak už se Neapol shodla s hráčovým agentem, který svému klientovi vyjednal hned dvojnásobnou gáži v porovnání s tou stávající.

Všichni tak čekají na závěrečné slovo 21letého snajpra. Ten se ovšem vyrovnává s nedávnou smrtí otce a před učiněním klíčového rozhodnutí si nechává dostatek času na rozmyšlenou. Několik zahraničních zdrojů přitom informovalo, že rodák z hlavního města Lagosu by preferoval spíše laso z Premier League.

Ať už se Osimhen bude stěhovat na ostrovy, nebo do Itálie, v obou případech si vyzkouší již třetí soutěž z TOP 5 evropských lig. Jako mladíček hrající do té doby pouze na afrických trávnících se totiž pokusil prorazit rovnou ve Wolfsburgu, než jej však před uplynulým ročníkem za 14 miliónů eur angažovalo právě Lille, musel ještě o svých kvalitách přesvědčit v belgickém Charleroi.

Vojt?ch Olšr / onefootball.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tady prostě dává Neapol 80 milionů za mladého hráče, kterému se povedla jedna sezona, ale prodat Sancha do PL za 100 je skoro zločin Smajlík 3 Trh je nastavený sice špatně, ale už s tím nic fakt neuděláme

Tomguncz1
balmain - 09.07. Odpovědět

tohle už je naprostá šílenost, zvlášť ještě, když jde o Francouzskou ligu, která mezi těch top 5 evropských lig je počítána jen kvůli PSG..začíná to být opravdu extremně směšný a smutný zároveň, když tým jako Neapol za takovýho hráče musí dát takovej balík

balmain
Nejnovější články