Zpět na » Serie A » Cassano: Hráči Juventusu ví, že se sezóna nedohraje

Serie A - Cassano: Hráči Juventusu ví, že se sezóna nedohraje

Cassano: Hráči Juventusu ví, že se sezóna nedohraje © zimbio.com - Antonio Cassano ještě v dresu Sampdorie.

0

Líbilo se

30.03. - Hráči Juventusu si minimálně na čtyři měsíce zmrazili své gáže. Podle bývalého vynikajícího útočníka Antonia Cassana je to jasný signál - v Turíně už ví, že se letošní sezóna kvůli pandemii koronaviru nedohraje.

Bývalý italský reprezentant Antonio Cassano tvrdí, že hráči Juventusu si pozastavili své gáže jen z toho důvodu, že už ví o konci sezóny.

Pandemie koronaviru zasáhla nejvíce právě Itálii a reakce turínského velkoklubu byla rychlá. Hráči si na čtyři měsíce zmrazili své mzdy. Celkem tak Stará dáma ušetří asi 90 milionů eur.

Cassano má ale jasno. "Pokud hráči Juventusu snížili své mzdy, je to proto, že se sezóna téměř jistě neobnoví. Ví to, jinak by to neudělali," prohlásil Cassano pro Corriere dello Sport.

"Mohlo to být provedeno měsíc po měsíci. Mohlo to být také jen do konce června. Ale říkám, že je to správné, škrty se musí provádět," podotkl Ital s tím, že v Serii B i Serii C je situace jiná a daleko složitější.

"V Serii B a v Serii C musí najít řešení, aby peníze neodebírali hráčům. Jsou to lidé, kteří vydělávají třeba tři, čtyři nebo pět tisíc eur. Mají hypotéku na dům a koupili si auto na splátky," doplnil k aktuální finanční situaci.

Závěrem podpořil návrh prezident FIGC Gabriela Graviny, který by rád, aby se sezóna dohrála vyřazovacím stylem. "Souhlasím s Gravinou, ale pokud se začne s tréninkem na začátku května, příprava bude trvat měsíc a až pak by se hrálo. To by pro příští rok byl masakr," uzavřel rozhovor Cassano.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články