Zpět na » Serie A » Marcelo bude Realem prodán. Do Juventusu?

Serie A - Marcelo bude Realem prodán. Do Juventusu?

Marcelo bude Realem prodán. Do Juventusu? © marca.com - Marcelo

0

Líbilo se

02.04. - Je zcela zřejmé, že Marcelo se po třinácti letech rozloučí s Realem Madrid. O jeho služby již delší dobu stojí turínský Juventus a právě italský mistr je hlavním favoritem na zisk brazilského obránce. Tedy za předpokladu, že v Itálii zůstane Cristiano Ronaldo.

Juventus má v současné chvíli na pozici levého beka jediného hráče, Alexe Sandra. V létě tak chce právě na tomto postu posílit.

Již delší dobu je úřadující italský mistr spojen s Brazilcem Marcelem, kterého pojí úzké přátelství s Cristianem Ronaldem.

Další věcí je, že Real Madrid se v létě s Marcelem po třinácti letech definitivně rozloučí. Je tak velmi pravděpodobné, že Marcela uvidíme v Turíně. Tedy za předpokladu, že v Itálii zůstane Cristiano Ronaldo. O jeho budoucnosti u Staré dámy se již také začalo spekulovat.

Co se Marcela týče, zájem o něj měly italské kluby již před letošní sezónou. Tehdy ale pro Gazzetta dello Sport uvedl: "Byl jsem osloven italskými kluby, ale pravdou je, že miluji Real Madrid, je to můj domov a nejlepší klub na světě. V mé hlavě nikdy Juventus nebyl, Realu jsem oddaný."

Nyní se ale situace změnila a Marcelo si bude hledat nový klub. Pokud by nevyšel Juventus, má jednatřicetiletý Marcelo podle italských médií několik nabídek z Major League Soccer.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 03.04. Odpovědět

Juventus chce složit nejstarší 11 v Evropě ? Smajlík 2

Kuzma
Forte02 - 02.04. Odpovědět

Už asi neee Smajlík 2

Forte02
Související odkazy
Nejnovější články