Zpět na » Serie A » Konec Cristiana Ronalda v Juventusu? I na takovou variantu může dojít

Serie A - Konec Cristiana Ronalda v Juventusu? I na takovou variantu může dojít

Konec Cristiana Ronalda v Juventusu? I na takovou variantu může dojít © express.co.uk - Cristiano Ronaldo

1

Líbilo se

31.03. - Podle italského deníku Il Messaggero není vůbec jisté, jestli bude fotbalový útočník Cristiano Ronaldo i nadále pokračovat ve svojí kariéře v dresu turínského Juventusu. Portugalský hráč se má prý sejít s vedením Staré dámy na schůzce, kde se probere jeho budoucnost a jeho případné setrvání v klubu.

Za všechno pochopitelně může krize způsobena nákazou COVID-19, která fotbalovým klubům zásadním způsobem ovlivňuje plánování nadcházející sezóny, neboť kvůli zastaveným soutěžím přicházejí subjekty o veškeré zdroje příjmů. Dříve či později se to dotkne všech klubů a Juventus není pochopitelně výjimkou. Jeho hráči už se dohodli s vedením na snížení svých platů na čtyři měsíce, počínaje březnem.

Ovšem výhled do budoucna není nijak optimistický. Hovoří se dokonce o možné revoluci ve fotbale, kdy klesnou nejen přestupové částky za hráče, ale i jejich výplaty. Fotbalisté se v důsledku krize budou muset značně uskromnit. Stávající mzdy by totiž některé kluby nemusely utáhnout. A gáže portugalského hezouna ukrojí každoročně z rozpočtu nezanedbatelných 20 milionů eur čistého. A to je ještě střídmý neoficiální odhad. Některé zdroje totiž jeho příjem uvádí o hodně vyšší.

Ačkoliv skutečný dopad pandemie na klubovou ekonomiku Juve není vyčíslen, už teď mají experti jasno, že udržet v týmu Cristiana Ronalda bude více než složité. A to přesto, že smlouvu má až do roku 2022.

Podle deníku Il Messaggero je proto velmi pravděpodobné, že by se CR7 pakoval z Turína dříve, než mu skončí smlouva, pokud se s klubem nedohodne na výrazném snížení svého platu.

Britský deník Daily Mail na to reagoval informací, podle níž by se mohl Ronaldo vrátit zpět do Premier League, kde by první v řadě o jeho služby stál Manchester United, mužstvo, za které už šest let v minulosti hrál (2003 až 2009). Mezi uchazeče by určitě, vzhledem ke své ekonomické síle, patřil i Manchester City. Ronaldo by byl údajně k mání za "rozumných" 60-65 milionů liber.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Forte02 - 01.04. Odpovědět

A to jako budou mít ostatní kluby lepší finanční situaci? Tak to těžko Smajlík 2 Kluby budou rády, když se z finanční tísni nějak dostanou a všichni budou opatrní.

Forte02
Cornero - 01.04. Odpovědět

PSG, City..těm je u prdele jestli ekonomika stagnuje nebo ne..ropa šejkum teče furt a furt bude a je fuk jesti se prodává o trochu levněji nebo dráž.

Cornero
Forte02 - 01.04. Odpovědět

Tak pokud zasáhne virus i zaměstnance ropáčů, tak taky jim přestanou téct penízky ale to si myslím že se jen tak nestane. Každopádně pokud to bude trvat dlouho, což si myslím že bude, tak se finance ve fotbalu určitě na nějakou dobu změní a zhorší.

Forte02
Kuzma - 31.03. Odpovědět

Už jsem o tom nějaké články četl v souvislosti i s možným přestupem Harryho Kanea do United. Já jen doufám, že to je jen mediální výmysl.
Nic proti CR7, ale kdyby byl na výběr on nebo Kane, tak bych bral Harryho. Byť Cristiano na sobě maká, jeho nejlepší léta věnoval Realu a co se týče platu, byla by to zbytečně velká zátěž. Radši byl zvolil perspektivního, mladšího Kanea. Ale jsou to pouhé spekulace ...
United jdou teď cestou nákupem mladých hráčů. Tak snad neuhnou ... Smajlík 7

Kuzma

To ano, ale přece jenom Ronaldo je Ronaldo, rád bych ho viděl zase v dresu United...řekl bych že u něj nijak zvlášť nevadí to, kolik mu je

Tomguncz9

Proč by proboha kane měl jít do horšího? Smajlík 2 Myšlení některých fanoušků fakt nepochopím. Tam půjde max vyhořely Ronaldo nebo ibra. Není náhoda, že do united chodí hráči maximálně z Číny. Do united jedině za prachama. Klub se skvělou minulosti, ale ubohou budoucností

vladcevesmiru1

To bych neřekl...co opustil Real, tak už to není ono. United by měli dát šanci mladším... Ronaldo už půjde postupně dolů.

Messi777
Kuzma - 31.03. Odpovědět

A vládce vesmíru se nám probral ze zimního spánku Smajlík 3
To nám k tomu koronaviru chybělo ... Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Kuzma
Wazz - 31.03. Odpovědět

by mohl jít na strý kolena ukázat Messimu do barcy jak se hraje fotbal Smajlík 2

Wazz
cukr - 31.03. Odpovědět

Myslím, že by manchestru ještě dost dal.

cukr
Wazz - 31.03. Odpovědět

cukr..myslím, že nejen Manchesteru..i v jeho věku bude to stále hodně platnej hráč ..má fyzičku jak 20ti letej kluk i když je to bukvica

Wazz
Lpeep - 31.03. Odpovědět

Bukvice co má 4 děti a přítelkyni(možná už manželku)? Co to máš za komplexy?

Lpeep
Wazz - 01.04. Odpovědět

Smajlík 2 ..spousta bukvic mají děti a manželku jako maskování, kor když jsou tak na očích...ale věř si čemu chceš třeba fakt není... Smajlík 1

Wazz
Cornero - 01.04. Odpovědět

zrovna ty děti bych jako argument moc nepoužíval. Resp. neznám asi jedinýho heteráka kterej by se sám rozhodnul že si najde náhradní matky aby mu odnosily tři děti. Další takovej single taťka kterej si našel mamku na odnošení dětí byl Michael Jackson :D

Cornero
peeko83 - 02.04. Odpovědět

Trefa do růžového! Smajlík 2

peeko83
Nejnovější články