Zpět na » Serie A » Změny v kádru AC Milán: Přijít by mohli Destro s Taarabtem, Mexes na odpis

Změny v kádru AC Milán: Přijít by mohli Destro s Taarabtem, Mexes na odpis

Změny v kádru AC Milán: Přijít by mohli Destro s Taarabtem, Mexes na odpis © forzaitalianfootball.com - Mexes

2

Líbilo se

27.01. - AC Milán zažívá v jarní části sezony pořádnou mizérii a trenér Filippo Inzaghi je údajně jen malý krůček od vyhazovu z funkce. Změny nejspíš nastanou i v hráčském kádru, který by mohl opustit Philippe Mexes, a naopak posílit jej Adel Taarabt z Queens Park Rangers a Mattia Destro z AS Řím. Informace přinesl server Football-Italia.net.

V posledním ligovém utkání podlehlo AC Laziu Řím 1:3 a francouzský stoper Mexes předvedl jeden ze svých mnoha zkratů, kdy v nastaveném čase udeřil Stefana Mauriho, a poté, co byl vyloučen, se mu snažil ještě naložit. Dá se očekávat, že jej nemine disciplinární trest.

A trpělivost s výbušností někdejšího obránce AS Řím už údajně dochází i milánskému vedení. Mexes nebyl za trest nominován na blížící se utkání Coppa Italia, v němž Rossoneri znovu vyzvou římské Lazio, a podle některých informací bude uvolněn pro přestupový trh. Mexesovi v létě vyprší v Miláně kontrakt.

Otazník visí i nad další budoucností Stephana El Shaarawyho v milánském celku. Ten se opět zranil a do konce sezony se už na trávníku nejspíš neobjeví. Spekuluje se, že v létě se jej bude AC Milán snažit prodat, neboť útočník s egyptskými předky zejména vinou častých zdravotních potíží nenaplňuje svůj potenciál.

Zranění El Shaarawyho se viceprezident AC Milán Adriano Galliani rozhodl ihned řešit a prý již pracuje na příchodu dvou hráčů, kteří by měli posílit ofenzivu. Jde o Adela Taarabt z Q.P.R., který na San Siru hostoval už vloni na jaře, a Mattiu Destra, za nějž by Milánští měli zaplatit dva miliony eur za půlroční hostování a pak dalších patnáct v létě, pokud využijí opci na trvalý přestup.

Kam dál?

Ond?ej Hlavá? / Football-Italia.net, FotbalPortal.cz

Nejnovější články