Zpět na » Serie A » Real Madrid pošilhává po zázračném mladíčkovi Mastourovi z AC Milán

Serie A - Real Madrid pošilhává po zázračném mladíčkovi Mastourovi z AC Milán

Real Madrid pošilhává po zázračném mladíčkovi Mastourovi z AC Milán © calcio.fanpage.it - Hachim Mastour

1

Líbilo se

22.01. - Pokud jej ještě neznáte, pak si jméno Hachim Mastour dobře zapamatujte. Alespoň to tvrdí fotbaloví experti. Italský mladík je považován za nového Cristiana Ronalda a AC Milán je si dobře vědom, jak talentovaného hráče ve svém týmu má. Po šestnáctiletém záložníkovi nyní zatoužil Real Madrid.

Bílý balet myslí na budoucnost a ukázal to v tomto týdnu už jednou, když přivedl norskou hvězdičku Martina Ødegaarda ze Strømsgodsetu, který ve svých šestnácti letech má na svém kontě už i tři starty za norskou reprezentaci.

Hachim Mastour se zatím sice podobným kouskem chlubit nemůže, přesto však poutá pozornost fotbalové veřejnosti. Rovněž v šestnácti letech je už členem prvního týmu milánského AC, za který sice ještě oficiálně nenastoupil, ale pravidelně s ním trénuje a dostává příležitost i v přípravných utkáních.

Ofenzivně laděný záložník s marockými kořeny, jenž má však podobně jako jeho kamarád a vzor Stephan El Shaarawy, po matce Egypťan, italský pas, údajně upoutal slavný španělský Real Madrid natolik, že se jej bude snažit získat do svého týmu.

Další podrobnosti zatím nejsou známy, královský klub by však co nevidět měl AC Milán předložit oficiální nabídku. Mastour je dobře známý také díky freestylovým videím z YouTube, v nichž dělal sparing partnera brazilskému reprezentantovi Neymarovi z Barcelony.

Kam dál?

Ond?ej Hlavá? / Football-Italia.net, Fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články