Zpět na » Serie A » Anglický tisk: Inter Milán chce Milnera

Anglický tisk: Inter Milán chce Milnera

Anglický tisk: Inter Milán chce Milnera © sportinglife.com - James Milner

0

Líbilo se

22.01. - James Milner odvádí v dresu Manchesteru City dobré služby, ale jeho kontrakt končí již v létě. Služby zkušeného anglického záložníka si Citizens ještě nepojistili, čehož by rád využil milánský Inter. Jeho lodivod Roberto Mancini dobře zná schopnosti rychlého univerzála a údajně již o jeho kvalitách mluvil s vedením.

Britská média vynesla na světlo zajímavou zprávu týkající se anglického reprezentanta a dlouholetého hráče Manchesteru City. Ten se nachází v prekérní situaci, protože mu končí smlouva a zatím mu nebyla nabídnuta žádná nová. Není jisté, zda vedení bohatého klubu uvažuje o jejím prodloužení. Celé situace by mohl využít milánský Inter, na jehož lavičce nyní udílí rozkazy stratég Roberto Mancini.

Zkušený trenér dostal za úkol znovu vybudovat skvělý tým schopný dlouhodobě bojovat o tituly v domácí Serii A a také v Lize mistrů. K tomu budou potřeba další posily a jednou z nich by se mohl stát právě James Milner. Podle informací bulvárního deníku Daily Star se trenér Roberto Mancini sešel s vedením Nerazzurri, aby jim navrhl jméno další posily. Jamese Milnera dobře zná, protože ho vedl během společného času v Manchesteru City.

Anglický bulvár uvádí také konkrétní informaci o hráčově možné budoucnosti. Inter Milán je totiž prý připraven nabídnout hráči smlouvu na tři roky s týdenním platem 260 tisíc euro, což by ho mohlo přesvědčit k tomu, aby do města módy přišel. Inter ale nebude jediným týmem, který bude chtít zkušeného Angličana získat. Pokud se má tento přestup podařit, bude Inter muset porazit velkou konkurenci.

O hráče již dříve projevily zájem celky jako římské AS, Arsenal nebo Liverpool. Navíc se stále čeká na vyjádření Manchesteru City, který má samozřejmě přednost. Anglický celek je nyní na druhé příčce v Premier League a na Chelsea ztrácí pět bodů. Milánský Inter se pokouší dostat do Ligy mistrů a na tyto příčky ztrácí z deváté pozice sedm bodů.

Kam dál?

Ondřej Pražák / football-italia.net

Nejnovější články