Zpět na » Francie: Ligue 1 » Neymar a jeho konec v PSG: Na trénink přišel opilý, Mbappého neměl rád a co Messi?

Neymar a jeho konec v PSG: Na trénink přišel opilý, Mbappého neměl rád a co Messi?

Neymar a jeho konec v PSG: Na trénink přišel opilý, Mbappého neměl rád a co Messi? © iconsport.photo - Neymar na basketu

3

Líbilo se

18.04. - NEPŘEHLÉDNĚTE Po šesti letech strávených v Paříži se příběh Neymara v PSG chýlil k dramatickému závěru. Brazilský útočník v létě minulého roku opustil Parc des Princes. Byl to konec éry, která byla poznamenána kontroverzemi a neuspokojivými výkony.

Jedním z nejzaznamenanějších aspektů Neymarova pobytu v PSG byly jeho neustálé problémy mimo hřiště. Odhalení z francouzského zdroje L´Equipe odhalilo, že brazilský fotbalista několikrát přišel na trénink opilý, což způsobilo rozruch mezi fanoušky i ve vedení klubu. Neymarův konec v PSG byl tedy plný kontroverzí a neshod, které ukázaly na problémy jak na hřišti, tak mimo něj. Ačkoliv jeho dovednosti na hřišti nikdo nezpochybňoval, jeho chování a problémy mimo hřiště nakonec přispěly k jeho odchodu z klubu.

Neymar a Mbappé

Avšak problémy nekončily pouze mimo hřiště. Vztahy mezi Neymarem a jeho spoluhráči, zejména s Kylianem Mbappém, začaly chladnout. Zpočátku bylo duo Neymar-Mbappé vnímáno jako základní kámen, na kterém mělo PSG vybudovat evropskou dominanci. Nicméně postupem času se vztah mezi nimi ochladil, až se dostal do bodu, kdy Mbappé ztratil respekt k Neymarovi. Incidenty jako Neymarovy údajné konflikty s mladými hráči a jeho intervence do sporů na tréninku jenom přispěly k rozkolům v týmu. „Na začátku měl Kylian Neymara hodně rád. Když s ním však pracoval několik let každý den, tak jeho respekt postupně klesal,“ prozradil zaměstnanec klubu.

Neymar a Messi

Navíc příchod Lionela Messiho do klubu vytvořil další napětí. Messi a Neymar měli v minulosti velmi blízký vztah, což vytvořilo rivalitu mezi ním a Mbappém o pozici v klubové hierarchii. Rozdílné přístupy Messiho a Neymara ke komunikaci a interakci s ostatními hráči ještě více zkomplikovaly vztahy uvnitř týmu.

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články