Zpět na » Major League Soccer » Hollywoodský herec Paul Scheer: Lionel Messi je rocková hvězda. Vyprodává stadiony jako Bruce Springsteenem

Hollywoodský herec Paul Scheer: Lionel Messi je rocková hvězda. Vyprodává stadiony jako Bruce Springsteenem

Hollywoodský herec Paul Scheer: Lionel Messi je rocková hvězda. Vyprodává stadiony jako Bruce Springsteenem © iconsport.photo - Messi při zápase

2

Líbilo se

20.04. - NEPŘEHLÉDNĚTE Lionel Messi nejenže dělá divy na hřišti, ale také získává srovnání s legendárními hudebními hvězdami jako je Prince a Bruce Springsteen. Hollywoodský herec Paul Scheer se vyjádřil k fenoménu Messi před Taylor Twellmanem, popisujíc jej jako rockovou hvězdu, která láká publikum na stadiony.

Lionel Messi je rockovou hvězdou, prohlásil Paul Scheer v rozhovoru s Taylor Twellmanem, když popisoval, jak vypadají zápasy. Slavný argentinský fotbalista svým výkonem připomíná scénu, kde vystupují Prince nebo Bruce Springsteen. "Byla tam skupina lidí, kteří byli nadšení pro fotbal prostě proto, že... podívejte se, to je jako vidět rockovou hvězdu. Bez ohledu na to, jestli máte rádi Prince, máte rádi Bruce Springsteena, když je vidíte, říkáte si, že tohle je talent, který stojí za to, že? Jste jen ohromeni a to je všechno. Takže mám pocit, že tam byli fanoušci fotbalu, nejen fanoušci Galaxy, fotbaloví fanoušci, a chtěli vidět skvělý zápas," uvedl Scheer.

Lionel Messi a nový film?

Scheer, který se objevil v různých filmech a televizních seriálech, včetně Fresh Off The Boat, dokonce navrhl film o Messiho životě s podobným motivem jako klasický snímek z roku 2002 Like Mike, ve kterém sirotčí teenager se stane hvězdou NBA poté, co objeví pár ´MJ´ tenisek. "Moje rychlá představa je udělat ´Like Mike´, ale ´Like Messi´. Dítě najde Messiho kopačky a je schopno hrát skvěle. A dát je do MLS. Bude to úžasné. Tady to je. Pojďme to udělat. ´Like Messi´," představil Scheer.

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články