Zpět na » » Šance na titul pro Slavii žijí. Sešívaní zvládli šlágr s Viktorií Plzeň

- Šance na titul pro Slavii žijí. Sešívaní zvládli šlágr s Viktorií Plzeň

Šance na titul pro Slavii žijí. Sešívaní zvládli šlágr s Viktorií Plzeň © iconsport.photo - Hrdinou Slavie byl opět Václav Jurečka

0

Líbilo se

20.05. - REVIEW Úkoly pro poslední 3 ligová kola jsou pro pražská S jasně dané. Sparta musí získat 4 body, aby se stala mistrem a Slavia musí vše vyhrát aby držela naději. A Sparta už má 3 body splněné. Dnes porazila i přes špatný výkon Bohemians. Slavia by ztrátou ve šlágru s Plzní titulový souboj ukončila, ale domácí zápas zvládla díky dvěma gólům Jurečky 2:1.

Slavia Praha - FC Viktoria Plzeň 2:1

Branky: 5. a 69. Jurečka, 56. Durosinmi

Slavia Praha: Kolář - Douděra (74. Tecl), Holeš, Ogbu (74. Ousou), D. Jurásek - M. Jurásek (59. van Buren), Ševčík (59. Lingr), Zafeiris (79. Provod), Oscar, Schranz - Jurečka

Viktoria Plzeň: Tvrdoň (16. Staněk) - Řezník, Hejda, Kaša, Jemelka - Kopic, Kalvach, Květ (72, Vlkanova), Bucha, Mosquera (72. Jirka)- Durosinmi (72. Vydra)

Pro sešívané začal zápas fantasticky. Po necelých 5 minutách jí do vedení poslal kanonýr Jurečka. Šlo o krásně sehranou akci po levé straně, kterou fantastickou nabídkou pro Jurečku zakončil Ivan Schranz. Viktoria se nedostávala prakticky k ničemu a když už ano, působila bezzubě. Do velké šance se dostal Roman Květ, ale díky důraznému bránění před Kolářem selhal. Naopak Slavia Plzeň utahovala a je divem, že z toho nevypramenil druhý gól sešívaných. Viktoria jen potvrdila, že závěr sezóny není její.

Do druhého poločasu ale vtrhla o hodně aktivněji a byla nebezpečná. Zhruba 10 minut po jeho začátku se ve vápně k balónu dostal ve formě hrající Durosinmi, odstrčil Oscara a překonal i Koláře. Slavii hodně pomohl příchod Lingra do hry. Byl aktivní a obraně Viktorii dělal veliké potíže. Právě po jeho křižném pasu mohl opět skórovat Jurečka, ale Staněk ho dvěma skvělými zákroky odmítl. Na jeho zavěšení už ale neměl nárok. Slavia ale mohla o vedení přijít. Na konci jako kdyby Viktoria chytla druhý dech. Nic z toho nakonec nevzešlo a šance Slavie na zisk titulu žijí.

David Suchý / slavia.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články