Zpět na » Premier League » Rozhodčí pískají pro Liverpool, říká Mauricio Pochettino před finále Carabao Cupu

Rozhodčí pískají pro Liverpool, říká Mauricio Pochettino před finále Carabao Cupu

Rozhodčí pískají pro Liverpool, říká Mauricio Pochettino před finále Carabao Cupu © iconsport.photo - Luis Díaz

2

Líbilo se

24.02. - Už zítra odehraje Chelsea finále Carabao Cupu proti favorizovanému Liverpoolu. Poslední zápas si Chelsea ani neškrtla, ale Mauricio Pochettino na zápas před oním finále poukazuje jako na ten, kdy byli rozhodčí jasně proti Chelsea a vyzývá je k tomu, aby alespoň tentokrát zápas udrželi v rovině fair-play. Je vůbec vhodné, aby takhle trenér mluvil?

Mauricio Pochettino silně zaostává za tím, co se od něj očekávalo. Nečekalo se, že s týmem mladíků, který stál více než miliardu eur bude bojovat o titul, ale čekal se alespoň boj o evropské poháry. Je sice pěkné, že borci jako Disasi po vydařeném zápase s Manchesterem City mluvili o Lize mistrů, ale chtělo by to asi reálnější cíle než 14 bodů vzdálená pozice. Možné je cokoliv, ale vzhledem ke konzistenci Chelsea je to minimálně hodně nepravděpodobné. Chelsea má za sebou dobré zápasy a před sebou finále Carabao Cupu s Liverpoolem.

Říká se, že finále jsou něčím jiná a nemají favorita. To bude asi i zítřejší duel, ačkoliv se čeká výhra Liverpoolu. Čistě na základě posledního zápasu musí být The Reds favoritem. Chelsea porazili 4:1. The Blues si ani neškrtli. Jasná dominance Liverpoolu i se spoustou absencí. Jenomže Mauricio Pochettino mluví o tom, že rozhodčí tehdy stáli za Liverpoolem a mluví o tom, že chce rovinu. Naznačil také to, že se rozhodčí snaží o jakési zavděčení se končícímu Kloppovi. Za mě je absolutně nepřijatelné, aby takhle trenér mluvil. Je to neprofesionální a není neobvyklé, že se za taková slova nevyhnou trestům od FA.

„Musíme si být jistí, že budeme hrát férový zápas. Když jsme hráli s Liverpoolem posledně, k nám nešlo žádné klíčové rozhodnutí. Měli jsme kopat dvě penalty. Duely 50/50 byly zase pískány na druhou stranu. Chci, aby to bylo férové. Jsem ten první, kdo dokáže uznat, že je Liverpool super mužstvo a Klopp odvádí skvělou práci. Po mojí poslední zkušenosti ale chci jen férový zápas. Ano, Liverpool byl minule lepší, to je pravda. Rozhodčí se ale nesmí strhnout k tomu, aby byli součástí Kloppova hypu," řekl před zápasem Mauricio Pochettino.

Mauricio Pochettino

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články