Zpět na » Premier League » Pep Guardiola se po zápase s Chelsea sarkasticky trefil do Pochettina

Pep Guardiola se po zápase s Chelsea sarkasticky trefil do Pochettina

Pep Guardiola se po zápase s Chelsea sarkasticky trefil do Pochettina © iconsport.photo - Pep Guardiola

1

Líbilo se

18.02. - Před zápasem Chelsea s Manchesterem City bychom o favoritovi a vítězi rozhodně nepochybovali. Jenomže Chelsea zápas s Manchesterem City zvládla zremizovat, přičemž byla většinu zápasu ve vedení. Po zápase byl kouč Chelsea Mauricio Pochettino nadšený. Pep Gaurdiola si do něj naopak celkem sarkasticky kopnul a byla vidět jeho frustrace.

Chelsea jela na Etihad Stadium jako outsider. Z formou z posledních zápasů neměla mít proti Guardiolovým svěřencům nárok. Jenomže v prvním poločase se trefil Sterling, mraky šancí neproměnil Haaland, který se mi po svém návratu ze zranění zdá být spíše brzdou než posilou a zápas musel zremizovat až v 83. minutě za pomoci Chalobaha Rodri. Zatímco Mauricio Pochettino své svěřence po zápase vychválil, a že měl důvod, Pep Guardiola už tak šťastný logicky nebyl a Pochettinovi si dovolil oponovat.

„Hráčům jsem říkal, že jsem na ně opravdu pyšný. V posledních 3 zápasech jsme dokázali budovat dobrou týmovou auru. Budujeme týmového ducha. Dnešek byl možností ukázat, že víme, že jdeme správnou cestou. Ve druhém poločase nás donutili hrát z hloubky, ale stejně jsme si dokázali vytvářet šance. Měli jsme ten zápas vyhrát. Hráči si musí uvědomit, že fotbal je tvrdý a že pro úspěch musíme trpět," řekl po zápase Mauricio Pochettino.

„Super, gratuluju mu. Jestli tomu fakt věří, tak je to pro jeho tým dobře. Byl to dobrý zápas. Ale rpvní půle nebyla naše, ve druhé jsme hráli skvěle. Na výhru ale musíte hrát dobře 90 minut, ne jen jeden poločas," řekl Guardiola.

Mauricio Pochettino

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články