Zpět na » Premier League » Thomas Tuchel jako náhrada za Jürgena Kloppa v Liverpoolu?

Thomas Tuchel jako náhrada za Jürgena Kloppa v Liverpoolu?

Thomas Tuchel jako náhrada za Jürgena Kloppa v Liverpoolu? © iconsport.photo - Thomas Tuchel

1

Líbilo se

24.02. - Xabi Alonso je pro Liverpool po sezóně prioritou číslo jedna. Jürgen Klopp skončí, bude potřeba jeho náhrada. Jenomže The Reds nebudou jediným zájemcem o španělského kouče. Podle Dimitara Berbatova, bývalého útočníka Leverkusenu, Tottenhamu nebo Manchesteru United by se Liverpool měl v případě neúspěchu obrátit na Thomase Tuchela.

Jürgen Klopp spoustu fanoušků Liverpoolu donutil k slzám. Odchází skutečná legenda, jeden z nejlepších trenérů historie Premier League, ačkoliv titul vyhrál jen jeden. Rok co rok ale držel krok s Pepem Guardiolou, kterému se bude bez Kloppa lépe usínat, jak sám říká. Opačně to však budou mít do konce sezóny lidé z vedení Liverpoolu, protože budou myslet na náhradu ikonického Němce. No nebude to jen tak. Favoritem by však měl být Xabi Alonso, aktuálně kouč Bayeru Leverkusen. Liverpool to ale nebude mít lehké.

Hlavním zájemcem bude vedle něj Bayern Mnichov. Německý gigant se po sezóně rozloučí s Thomasem Tuchelem a Alonso je samozřejmě vysněnou náhradou. Pokud by tedy Liverpoolu Alonso nevyšel, na koho se obrátit? Mluví se o Thomasi Frankovi, mně by se třeba líbil Gary O´Neil. Podle Dimitara Berbatova, bulharské ikony, která hrála za Bayer Leverkusen, Tottenham, Manchester United nebo Fulham, by se měl Liverpool zaměřit právě na Thomase Tuchela, jehož by mohl Alonso v Bayernu Mnichov nahradit.

Podle mě Liverpool určitě půjde po Xabim Alonsovi a i on by asi chtěl jít. Ale kdyby se nakonec kvůli něčemu Liverpoolu nepodařilo na něj dosáhnout, pak by podle mě měl jít po Thomasi Tuchelovi. Podle mě je Tuchel ideálním kandidátem na to, aby Kloppa nahradil. Někdy jdou kluby po manažerech kvůli jejich jménu, někde berou i méně známé trenéry. Liverpool ale půjde po úspěchu, a to je Thomas Tuchel i Xabi Alonso," řekl Dimitar Berbatov.

Jürgen Klopp a Thomas Tuchel

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články