Zpět na » Premier League » Nejhorší přestup sezóny? Fanoušek Chelsea v tom má jasno

Nejhorší přestup sezóny? Fanoušek Chelsea v tom má jasno

Nejhorší přestup sezóny? Fanoušek Chelsea v tom má jasno © iconsport.photo - Declan Rice

4

Líbilo se

12.02. - Hitem sociální sítě TikTok se během této sezóny Premier League stal autistický fanoušek Chelsea jménem Jazz. Má celkem dost radikální názory, extrémní znalosti a specifický přednes. Většina lidí ho ale nemůže vystát. Jaký byl podle něj nejhorší přestup této sezóny? Dle názoru můžeme usoudit, že něco jiného jsou znalosti faktů a něco jiného reálně fotbalu rozumět.

Jazz je fanouškem Chelsea, který během této sezóny skutečně vyletěl na sociální síti TikTok. Má formu autismu, ale je vidět, že fotbal je skutečně jeho vášní a má obrovské znalosti z historie. Rok po roku vám dokáže vyjmenovat vítěze Zlaté kopačky takřka se stoprocentní korektností. Jeho názory jsou ale dost často opravdu radikální a ztototžní se s nimi jen minimum fanoušků. Njak neskrývá ani svou nenávist vůči Spurs a Arsenalu. Vzhledem k číslům, jaká přináší, různí TikTokoví tvůrci ho během zápasů čím dál častěji vyhledávají, aby se ho zeptali na jeho pohled. Zaručená čísla.

Jeden z nejnovějších rozhovorů s Jazzem přinesl zajímavou otázku na to, kdo je podle něj nejhorším přestupem tohoto léta v Premier League. Jakožto fanoušek Chelsea by se klidně mohl podívat do svých řad. Nabízí se vzhledem k cenovce Moises Caicedo. Jazz ale překvapil a opět ukázal, že vědět o fotbale fakta neznamená, že fotbalu rozumíte. Třeba tu roli hraje i klubismus a neobjektivita. No posuďte sami. Jazz se s tímto názorem každopádně opet stal hvězdou sociálních sítí. Declan Rice s Joškem Gvardiolem s ním asi souhlasit nebudou určitě?

„Nejhorší přestup tohoto léta? Nejspíš Joško Gvardiol. Co předvedl? Byl okolo něj obrovský hype a stál šílené peníze. Ale nepředvedl nic navíc. A co Declan Rice? Byl hrozně předražený. A ukázal něco jiného, než vítězné góly proti Lutonu a Manchesteru United? Ne, vůbec. A Moises Caicedo? Je lepší než Declan Rice. Určitě ano. Z toho, co jsem já viděl, tak určitě," řekl Jazz.

Jazz

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články