Zpět na » Premier League » Harry Maguire po zápase s Newcastlem bránil Marcuse Rashforda

Harry Maguire po zápase s Newcastlem bránil Marcuse Rashforda

Harry Maguire po zápase s Newcastlem bránil Marcuse Rashforda © iconsport.photo - Marcus Rashford a Harry Maguire

0

Líbilo se

03.12. - Tahle sezóna Marcuse Rashforda, to je čistá tragédie. Troufnu si říct, že je na tom na vlas stejně jako v sezóně 2021/22, kdy byl doslova příšerný. Pod Erikem ten Hagem přitom vloni zažil životní sezónu. Včera proti Newcastlu předvedl další otřesný výkon a musí snášet další lavinu kritiky. Za něj se ale po zápase postavil Harry Maguire, jenž naopak během této sezóny vyletěl.

Marcus Rashford jako kdyby přišel o veškeré sebevědomí po neproměněné penaltě ve finále Eura 2020. Prožil tragickou sezónu. Byl opravdu hrozný. Zdálo se, že je odepsaný. Přišel ale Erik ten Hag a rázem z toho byla životní sezóna. Ve všech soutěžích se Rashford dostal na 30 gólů a 11 asistencí. Fantastická čísla. To Rashford dostal Red Devills do Ligy mistrů. Vypadalo to, že konečně začíná plnit svůj potenciál, jenž má bezpochyby obrovský. Tato sezóna měla být gradací toho, co vloni předváděl.

Ale není tomu tak. V Premier League má zatím 2 góly a 2 asistence. I vloni se rozstřílel až po mistrovství světa v Kataru, ale on hrál dobře celý ročník. To, co předádí nyní, to je čistá tragédie. Reálně patří mezi slabiny Manchesteru United, ale to ostatně celá ofenziva. Včera předvedl další otřesný výkon při prohře s Newcastlem 0:1. Marcus Rashford je tak po heroické sezóně u vlastních fanoušků opět v nelibosti. „Rashord se přeměnil z Ferrari na kolo," zněl názor jednoho z fanoušků. Za Rashforda se ale postavil Harry Maguire. Toho naopak fanoušci po včerejším výkonu vyzdvihují.

„Marcus měl brutální loňskou sezónu. Teď to ale má hodně těžké. Nesedí mu to. Ale hodně trvdě pracuje. V kabině každý ví, jak dobrý je. Byl to pro nás celkově těžký víkend. Hráli jsme 3 venkovní zápasy za 6 dní. V prvním poločase to na nás včera bylo opravdu vidět. Nechytli jsme tempo, neměli tu intenzitu. Nakonec jsme se dostali do hry, ale něco nám chybělo," řekl Harry Maguire.

Marcus Rashford

David Suchý / goal.com

Nejnovější články