Zpět na » Premier League » Manchester City se prý bude snažit o návrat Leroye Saného

Manchester City se prý bude snažit o návrat Leroye Saného

Manchester City se prý bude snažit o návrat Leroye Saného © iconsport.photo - Leroy Sané

0

Líbilo se

16.11. - Důvodem odchodu Leroye Saného z Manchesteru City byla mimo jiné i velká konkurence, která mu snižovala minutáž. V Bayernu to dlouho nebylo ono, ale aktuálně je Sané vedle Harryho Kanea nejlepším hráčem Bavorů a láká i kluby z Anglie, mezi kterými se nachází právě i Manchester City. Návrat německého reprezentanta do Manchesteru bude chtít sabotovat Liverpool.

Leroye Saného vychovalo Schalke. Když se přesuneme v čase zpátky, určitě si vzpomenete, jaký byl okolo Saného hype, když řádil v Lize mistrů proti Realu Madrid. Obrovský talent. Manchester City se nebál zaplatit 52 milionů eur. A Sané do Premier League vlétl ve velkém stylu. Obří talent a velké výkony. Jeho kariéru ale výrazně zabrzdilo vážné zranění, díky kterému vynechal celou jednu sezónu a následně přestoupil zpět do Německa. Vybral si Bayern Mnichov. V Manchesteru byla velké konkurence a Guardiola ho prostě obětoval.

Zdálo se, že skutečně udělal dobře. Sanému dlouho trvalo, než se dokázal v Bayernu naplno prosadit. Góly a asistence, to samozřejmě, ale byl hodně za očekáváním, co se výkonů týče. Jakmile se zlepšily jeho výkony, vzrostla i jeho čísla. Za prvních 11 kol má bez jedné asistence stejná čísla jako v celém minulém ročníku. V Bundeslize dal 8 gólů, na 6 jich přihrál, další gól a asistenci má v Lize mistrů. Vedle Harryho Kanea se jedná jednoznačně o nejlepšího hráče Bayernu, o čemž svědčí i to, že v Bundeslize odehrál 97 % možných minut.

Jenomže jeho skvělé výkony lákají kluby z Premier League. Už delší dobu se mluví o tom, že Liverpool má Saného mezi jmény, která mohou nahradit Mohameda Salaha v případě, že odejde do Suadské Arábie. Nejnovější zprávy ale mluví o tom, že by Saného návrat chtěl Manchester City. Proč by tam ale Sané chodil? Nedává to smysl. V Bayernu se konečně zabydlel, pro Thomase Tuchela je klíčovým mužem a hráč s tak vysokým egem, jaké má Sané, ten jen tak neunese to, že by se jeho minutáž klidně půlila. Tenhle přestup je tak skoro vyloučen.

Leroy Sané

David Suchý / goal.com

Nejnovější články