Zpět na » Premier League » Sheikh Jassim by chtěl odkoupit podíl ve West Hamu. Ten dala na prodej dcera bývalého majitele

Sheikh Jassim by chtěl odkoupit podíl ve West Hamu. Ten dala na prodej dcera bývalého majitele

Sheikh Jassim by chtěl odkoupit podíl ve West Hamu. Ten dala na prodej dcera bývalého majitele © iconsport.photo - West Ham prožívá povedený ročník

0

Líbilo se

02.11. - S koupí Manchesteru United to katarskému princi Sheikhovi Jassimovi nevyšlo. Ale s vidinou části klubu v Premier League se muž, jenž stojí za PSG nebo světovým šampionátem v Kataru, nyní obrací na West Ham. Dcera bývalého majitele Davida Golda totiž hodlá část svého podílu prodat. Sheikh Jassim má být hlavním zájemcem.

Manchester United už je "na prodej" už nějakou dobu. Nenávidění bratři Glazerovi ale jako kdyby se stále nemohli rozhodnout. Buď jim nesedí částka, nebo celé výběrové řízení přesouvají. Aktuálně už to ale vypadá skutečně vážně. Po bratrech, na které fanoušci svalují neúspěch z posledních 10 let, měl jeden z největších sportovních klubů planety převzít buď katarský Sheikh Jassim, jenž má mít prsty v PSG i mistrovství světa v Kataru, nebo sir Jim Ratcliffe. Právě nejbohatší Angličan nakonec zřejmě Manchester United odkoupí.

Sheikh Jassim ale stále chce mít alespoň nějaký podíl v Premier League a kouká se na West Ham. Ten je v jeho hledáčku už nějakou tu dobu. Nyní přichází super šance. Vanessa Gold je dcerou bývalého vlastníka klubu Davida Golda, který bohužel v lednu zemřel. Aktuálně vlastní 25 % klubu a hodlá se nějaké části zbavit. Mluví se o 10 %, po kterých údajně půjde právě katarský Sheikh, jenž se tak možná stane partnerem Daniela Křetinského. Během října se ale mluvilo i o nabídce na Tottenham, která by mohla přistát na stole společnosti Daniela Levyho.

Sheikh Jassim

David Suchý / thesun.co.uk

Noviny
Nejnovější články