Zpět na » Premier League » Manchester United se zajímá o Kvaratskheliu. Sancho je na prodej

Manchester United se zajímá o Kvaratskheliu. Sancho je na prodej

Manchester United se zajímá o Kvaratskheliu. Sancho je na prodej © iconsport.photo - Khvicha Kvaratskhelia je v hledáčku Manchesteru United

1

Líbilo se

14.09. - NEPŘEHLÉDNĚTE Z neznámého fotbalisty se stala obrovská senzace, jeden z nejlepších hráčů italské Serie A a jeho hodnota se rychle vyhoupla až k 85 milionům eur. Rozhodl se nepřestoupit, stejně jako Osimhen a ještě rok zůstat v Neapoli. O Khvichu Kvaratskheliu se ale začal zajímat Manchester United. Ten navíc měl informovat kluby ze Saudské Arábie, že Jadon Sancho je na prodej.

Khvicha Kvaratskhelia byl za jeden z největších talentů gruzijského fotbalu považován celkem dlouho. Rychlý křídelník se poprvé začal pořádně prosazovat v Rusku. Hrával za Lokomotiv Moskva, ale především za Rubin Kazaň. Když ale začala válka, přestoupil domů do Gruzie. Rekordní přestup pro Dinamo Batumi, ale po půl roce ho tento klub přeprodal do Neapole a děly se věci. Kvaratskhelia zapsal 12 gólů a 10 asistencí a Neapoli pomohl k titulu po 33 letech. Senzace z Gruzie. Jeho cenovka se vyšplhala až na 85 milionů eur a je o něj šílený zájem.

Třeba i z Manchesteru United. Ten má na křídle velké problémy. Antony je obviněn z domácího násilí a vlastně nikdo neví, jak to s ním dopadne, Jadon Sancho je na tom psychicky zle, což se výrazně podepisuje na jeho formě a kromě Alejandra Garnacha a Marcuse Rashforda tu moc jiných možností Erik ten Hag nemá. Přestup Khvichy Kvaratskhelii by mohl být fantastickým řešením. Ale něco by to stálo. Dost možná by se musel stát vůbec nejdražším hráčem historie tohoto klubu. Byl by ale prioritou a řešením na dlouhá léta.

Finančně by k tomu mohl pomoct i odchod Jadona Sancha. Jak už jsem říkal, má psychické problémy plynoucí ze špatné formy a vztahů s Erikem ten Hagem. Ten ale Sanchovi dal šanci, on jí nechytil, choval se špatně na tréninku a nikdo se tak nemůže divit tomu, že není ten Hagovým oblíbencem. V poslední den přestupového období měl o Sancha zájem saudskoarabský Al-Ettifaq. K ničemu se ale jednání neposunula. Klub měl ale nyní kluby ze Saudi Pro League kontaktovat s tím, že Sancho je na prdodej.

Jadon Sancho

David Suchý / goal.com

Nejnovější články