Zpět na » Premier League » Erik ten Hag chce od Jadona Sancha omluvu. Do té doby zůstane mimo tým

Erik ten Hag chce od Jadona Sancha omluvu. Do té doby zůstane mimo tým

Erik ten Hag chce od Jadona Sancha omluvu. Do té doby zůstane mimo tým © iconsport.photo, fotbalportal.cz - Jadon Sancho

0

Líbilo se

15.09. - NEPŘEHLÉDNĚTE Jadona Sancho zažívá to, co už v minulé sezóně. Opět trénuje sám. Tentokrát však byl vyřazen z kádru kvůli problémům s disciplínou. Eriku ten Hagovi se vůbec nelíbil jeho Sanchův příspěvek o tom, že je obětním beránkem a není pravdou to, co o něm nizozemský kouč říká. K této situaci došlo poté, co nebyl anglický hráč zařazen na soupisku pro zápas proti Arsenalu.

Erik ten Hag chce, aby se Jadon Sancho omluvil za svůj příspěvek na sociálních sítích, v němž tvrdil, že z něj byl na dlouhou dobu udělán obětní beránek, než se křídelník bude moci vrátit k tréninku prvního týmu.

United ve čtvrtek uvedli, že Sancho je v současné době zařazen do osobního tréninkového programu, dokud nebude vyřešen jeho problém s disciplínou v týmu.

Ten Hag nehodlá ustoupit a nenechá si zpochybnit svou autoritu. Chce, aby se Sancho omluvil jemu i klubu.

Sancho byl vyřazen ze zápasové sestavy United pro utkání na Arsenalu v neděli 3. září, přičemž manažer Erik ten Hag následně vysvětlil, že důvodem tohoto rozhodnutí byly Sanchovy špatné tréninkové výkony.

Později téhož večera třiadvacetiletý hráč v příspěvku na sociálních sítích prohlásil, že byl dlouhou dobu obětním beránkem, a uvedl, že Ten Hagova tvrzení jsou zcela nepravdivá.

Po tomto internetovém výlevu byl Sancho spojován s šokujícím odchodem na hostování do Saúdské Arábie, ale nakonec zůstal na Old Trafford, a to na pozadí plánovaných rozhovorů mezi ním a trenérským štábem v tomto týdnu.

Příspěvek byl v úterý smazán, ale až poté, co měl více než 60 miliónů zobrazení.

V táboře United panují pro Sancha jisté sympatie, ale ne pro způsob, jakým se k věci postavil.

Někteří hráči si myslí, že Sancho od léta trénuje dobře a neměl by být vyčleňován ke kritice, ale nikdo si nemyslí, že by měl manažera veřejně napadat.

Bylo přivoláno vyšší vedení, aby problém mezi hráčem a manažerem vyřešilo.

Není to poprvé, co byl anglický reprezentant Jadon Sancho vyloučen z tréninku United pod vedením Ten Haga, v minulé sezóně absolvoval útočník individuální kondiční program v Nizozemsku, v jehož rámci sledoval mistrovství světa jen zpovzdálí.

Během tohoto období Sancho mezi 22. říjnem a 1. únorem za United nehrál, ale po svém návratu se podílel na vítězství ve finále Carabao Cupu nad Newcastlem a minulou sezónu zakončil se sedmi góly a třemi asistencemi.

Sanchova poslední absence v prvním týmu vyvolává obavy o počet hráčů na pozici pravého křídla, přičemž Antony svůj návrat zpět do klubového tréninku odkládá kvůli obvinění z napadení. Brazilský křídelník byl „postaven mimo službu“ s plným platem a není suspendován.

Před sobotním zápasem Manchesteru United s Brightonem jsou Alejandro Garnacho a Facundo Pellistri jedinými křídly vedle Marcuse Rashforda, který obvykle operuje z levé a střední pozice.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články