Zpět na » Premier League » Problémy nekončí – Jadon Sancho bude trénovat odděleně od prvního týmu Manchesteru United

Problémy nekončí – Jadon Sancho bude trénovat odděleně od prvního týmu Manchesteru United

Problémy nekončí – Jadon Sancho bude trénovat odděleně od prvního týmu Manchesteru United © iconsport.photo, fotbalportal.cz - Jadon Sancho

0

Líbilo se

14.09. - NEPŘEHLÉDNĚTE Vypadá to, že i v této sezóně se bude v kabině Manchesteru United řešit celá řada problémů. Ukončení smlouvy s Davidem de Geou, odebrání kapitánské pásky Harrymu Maguireovi, Antonyho problémy se zákonem a nyní je na scéně opět nekonečná sága okolo Jadona Sancha. Nastává to, co i v minulé sezóně. Podle prohlášení klubu se bude připravovat sám bez zapojení do týmového tréninku.

Útočník Manchesteru United Jadon Sancho bude trénovat odděleně od prvního týmu, dokud se nevyřeší jeho problémy s manažerem Erikem ten Hagem.

Ten Hag nezařadil Jadona Sancha na soupisku pro zápas proti Arsenalu na začátku tohoto měsíce s tím, že jeho tréninkové výkony byly podprůměrné.

Třiadvacetiletý Sancho odmítl Nizozemcovo zdůvodnění a prohlásil, že byl dlouhou dobu obětním beránkem. Tato slova pak v tomto týmu ze svého profilu smazal.

United v prohlášení uvedli, že Sancho bude zařazen do osobního tréninkového programu mimo první tým.

V prohlášení se dodává, že toto rozhodnutí bylo učiněno na dobu, do vyřešení otázky disciplíny v týmu.

Tato zpráva přichází v týdnu, kdy jiný útočník United, Antony, rovněž odstoupil od povinností v prvním týmu kvůli obvinění z domácího násilí ze strany své bývalé partnerky.

Kam dál?

Michal Čermák / bbc.co.uk, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články