Zpět na » Premier League » Amrabat byl vynechán z nominace Fiorentiny, dohoda s United se blíží

Amrabat byl vynechán z nominace Fiorentiny, dohoda s United se blíží

Amrabat byl vynechán z nominace Fiorentiny, dohoda s United se blíží © iconsport.photo - Dotáhne United nákup Amrabata?

1

Líbilo se

05.08. - Na Old Trafford už během tohoto přestupního období přišly velké posily. André Onana a Mason Mount stáli dohromady přibližně 107 miliónů liber, přičemž dohoda s Rasmusem Haoslash;jlundem z Atalanty je na spadnutí. Další cíl Rudých ďáblů hraje rovněž v Serii A, Sofyan Amrabat už se přitom nevešel do kádru Fiorentiny pro nejbližší přátelská utkání.

Celek z Florencie čeká přes víkend přípravný dvojzápas, dnes se utká s Newcastlem a v neděli pak vyzve rovněž na St. James’ Parku francouzské Nice. Součástí těchto duelů nicméně nebude právě zmíněný Amrabat, kterého realizační tým nezařadil na soupisku.

Podle italského novináře Alfreda Pedully je to jasný signál, že se blíží přesun marockého středopolaře na novou adresu. Příchod Amrabata si totiž vysnil Erik ten Hag, trenér Manchesteru United, který rodáka z Nizozemska trénoval v Utrechtu.

Defenzivnímu záložníkovi, jenž zazářil na mistrovství světa v Kataru, se přitom potenciální přestup do Premier League rovněž zamlouvá. Jediný háček by mohl být ve finančních možnostech Red Devils. Ti totiž nejsou ochotni jít přes přestupní částku 21 miliónů liber.

V červené části Manchesteru se zároveň řeší, kdo by Amrabatovi uvolnil místo v kádru. Na odchodu údajně jsou Scott McTominay a Harry Maguire, které se snaží zlákat West Ham United.

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, sportbible.com

Noviny
Nejnovější články