Zpět na » Premier League » O Gvardiola se stále snaží United i Liverpool, ve vedení je ale City

O Gvardiola se stále snaží United i Liverpool, ve vedení je ale City

O Gvardiola se stále snaží United i Liverpool, ve vedení je ale City © iconsport.photo - Gvardiol zatím pokračuje v přípravě s Lipskem

1

Líbilo se

01.08. - Joško Gvardiol během uplynulé sezóny definitivně přesvědčil fotbalovou veřejnost, že patří mezi světovou špičku na postu středního obránce. Lipsko, které jej na výsluní vytáhlo, se mu rázem stalo malým a majitelé Red Bullu mají na stole několik nabídek za chorvatského obránce. Kde ale skončí?

Manchester City patří díky svým majitelům k nejmovitějším hráčům na světovém trhu a od počátku se počítal mezi favority na zisk Gvardiola. I v této chvíli mají Citizens k podpisu nejblíže, na sebemenší zaváhání ale čekají další konkurenti z Premier League.

Ačkoliv se zpočátku zdálo, že přesun bronzového medailisty z posledního mistrovství světa na Etihad Stadium bude jasnou záležitostí, situaci zkomplikovala závěrečná fáze jednání mezi oběma zainteresovanými kluby. Jisté neshody vedly k tomu, že Gvardiolovi byla zrušena naplánovaná lékařská prohlídka.

Námluvy tak pokračují, i nadále do nich však mohou promluvit rovněž jiní zájemci. V první řadě by se mělo jednat o Liverpool a Manchester United, tedy další přední celky anglické nejvyšší soutěže.

Oba kluby podle dostupných informací zaslaly oficiální nabídky, kolem Gvardiola navíc krouží rovněž Chelsea. Situace je tak momentálně nejasná, za favorita na zisk 21leté naděje ovšem pořád platí mužstvo trenéra Pepa Guardioly.

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, sportbible.com

Noviny
Nejnovější články