Zpět na » Premier League » Caicedo z Brightonu je znovu pod palbou, neznámý klub za něj nabídnul 80 miliónů liber

Caicedo z Brightonu je znovu pod palbou, neznámý klub za něj nabídnul 80 miliónů liber

Caicedo z Brightonu je znovu pod palbou, neznámý klub za něj nabídnul 80 miliónů liber © iconsport.photo - Kolem Caiceda jsou nadále rozvířené vody

1

Líbilo se

02.08. - Supertalentovaný Moisés Caicedo má co dělat, aby se mu nezamotala hlava a on i nadále věrně pokračoval ve službách Brightonu. Už od ledna se kolem něj pohybuje ostrovní smetánka, jeho zaměstnavatel si ale trvá na splnění svých požadavků a nehodlá ustoupit. To se potvrzuje i během tohoto přestupního období, kdy Seagulls odmítli další nabídku v oblasti 80 miliónů liber, tentokráte od blíže nespecifikovaného klubu.

Boj o ekvádorského reprezentanta fakticky započal v lednu. Tehdy se po středním záložníkovi dotazoval Arsenal, v závěsu byla Chelsea. Brighton nicméně veškeré nabídky smetl ze stolu, nakrátko odstavil Caiceda od prvního týmu a následně jej zapracoval zpátky.

Před létem se situace změnila. Gunners vyřešili hledání středopolaře podpisem Declana Rice, opory West Hamu. Částka 105 miliónů liber, které za něj vynaložili, ale jen utvrdila klub z jihu Anglie, že za rodáka ze Santo Dominga by měl chtít přinejmenším podobnou sumu.

Chelsea přesto zkusila předložit protistraně přibližně 80 miliónů anglické měny, leč bez úspěchu. Sám Brighton nyní potvrdil, že podobnou nabídku odmítnul rovněž od jiného celku, aniž by přiblížil, o koho se jednalo. Je tak možné, že se ještě během prázdnin rozjede přetlačovaná mezi vícero zájemci.

Naopak Blues už řeší, jak posílí záložní řadu, pokud příchod Jihoameričana neklapne. Krom toho, že již včera přišel na Stamford Bridge z Rennes mladík Ugochukwu, ve hře jsou i další jména. Mezi nimi například Romeo Lavia ze Southamptonu, jeden z hlavních přestupních cílů Liverpoolu.

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, theathletic.com

Noviny
Nejnovější články