Zpět na » Premier League » Frank Lampard od fanoušků schytává pořádnou kritiku za své prohlášení. Co bude s Chelsea už není jeho problém

Frank Lampard od fanoušků schytává pořádnou kritiku za své prohlášení. Co bude s Chelsea už není jeho problém

Frank Lampard od fanoušků schytává pořádnou kritiku za své prohlášení. Co bude s Chelsea už není jeho problém © iconsport.photo - Frank Lampard ztrácí svou reputaci

0

Líbilo se

26.05. - Když jako hráč v Chelsea Frank Lampard končil, byl obrovskou legendou. Doposud je nejlepším střelcem klubových dějin a fanoušci byli schopni překousnout i kapitolu v Manchesteru City. První období v roli trenéra nebylo zlé, našel si své zastánce. Jenže od té doby to jde s anglickou legendou z kopce. Jeho nová prohlášení to jen podtrhují. Co bude s Chelsea už podle jeho slov není jeho problém.

Frank Lampard do Chelsea přišel za poměrně velkou částku v roce 2001. Od té doby odehrál až do roku 2014 648 zápasů, dal 211 gólů a na 145 jich přihrál. Je nejlepším střelcem klubových dějin a jednou z jeho největších postav vůbec. Je něco jako Steven Gerrard pro Liverpool, nebo Paul Scholes pro Manchester United. Nedotknutelným. V roce 2014 odešel do New Yorku, odkud ještě na 1 sezónu zamířil skrze stejného majitele do Manchesteru City. V roce 2016 pak v dresu New Yorku svou hráčskou kariéru ukončil a dal se na trénování.

Když dostala Chelsea v roce 2019 přestupové embargo, bylo jasné, že se do týmu musí zapracovat mladíci. Vedení jako trenéra přivedlo Lamparda z Derby County, on těžké období zvládl a vydržel až do roku 2021. Nyní se po neúspěšné kapitole v Evertonu do Chelsea vrátil po odvolání Grahama Pottera jako dočasný kouč. Chelsea ale pod jeho vedením vyhrála jen jedno utkání, jednou remizovala, ale proher zapsala rovnou 8. Nic takového Chelsea nepamatuje. Už tak poškozená reputace z Evertonu dostala další trhliny. Fanoušci už za ním nestojí a nepomohl si ani novým prohlášením.

Frank Lampard

„Nevím o Pochettinovi nic. Je to dobrý titulek, ale nic nevím, vše se uvidí. Nemůžu skočit do budoucnosti. Myslím, že je to fantastická práce, protože je to Chelsea. Když jsem tu práci vzal porpvé, vzal jsem jí protože to velcí manažeři odmítli. Proto jsem tu práci asi dostal. Vím to, byl to důvod. Všechno jsem si tady užil a přeji novému manažerovi všechno nejlepší. Ale nevím. Dál už je to jeho problém," řekl Lampard před zápasem s Manchesterem United.

Zejména na poslední větu brzy začali reagovat naštvaní fanoušci, podle kterých Lampard stále ztrácí svou reputaci a to nejen u fotbalové veřejnosti, ale hlavně u fanoušků Chelsea, kteří za ním celou dobu stáli.

Je škoda že to takhle dopadlo. Stále bude legendou klubu, ale jeho reputace už nebude nikdy tak vysoko jako byla,"

„Pokaždé když promluví, jeho reputace klesá,"

Omluvte mě, ale myslím si, že další manažer si opravdu nenechá radit od jednoho z nejhorších trenérů v historii Premier League,"

I takhle zní komentáře fanoušků. Lamparda sice jako spasitele nikdo neviděl, ale aspoň se očekával důstojný konec sezóny a odchod Lamparda s poděkováním od fanoušků. Se statistikou 1-1-8 se ho ale asi nedočká.

David Suchý / sportbible.com

Nejnovější články