Zpět na » Premier League » Mykhailo Mudryk má další problém. Na Instagramu se vysmíval muži v posilovně

Premier League - Mykhailo Mudryk má další problém. Na Instagramu se vysmíval muži v posilovně

Mykhailo Mudryk má další problém. Na Instagramu se vysmíval muži v posilovně © iconsport.photo - Mudryk se zatím neprosadil

2

Líbilo se

24.05. - Mykhailo Mudryk se zatím prezentuje spíše jako nedospělé dítě, než jako fotbalová superstar za 100 milionů eur. Na sociálních sítích opět vzbudil kontroverzi, když na svůj instagramový příběh nahrál video staršího muže v posilovně. Proti mladému Ukrajinci se nyní staví i hvězdy sociálních sítí zabývající se fitness. Joey Swoll, kterého sleduje na Instagramu 2,4 milionu lidí se proti Mudrykovi hodně ostře vyjádřil.

Zlaté dítě ukrajinského fotbalu, které bude lepší než byl kdysi Shevchenko. Tak se na Ukrajině i po celé Evropě mluví o Mykhailo Mudrykovi. Odchovanec Shakhtaru Donetsk, který se během minulé sezóny naplno prosadil do prvního týmu tohoto slavného ukrajinského mužstva, si díky svým výkonům v letošní edici Ligy mistrů a první polovině sezóny ukrajinské ligy vysloužil přestup do londýnské Chelsea. Ta ho na poslední chvíli přebrala Arsenalu a zaplatila za něj 70 milionů eur, přičemž dalších 30 může přijít v bonusech.

Zatím svůj potenciál ani náhodou nenaplnil. Je sice takřka nechytatelný, nejrychlejší hráč Premier League, ale v koncovce je neschopný. Za 14 zápasů si v Premier League připsal jen 2 asistence a spálil spoustu gólovek. V Anglii je nenáviděný hlavně díky svému chování na sociálních sítích, kde pár hodin po ostudných prohrách postuje jak s kamarády hraje Call of Duty a tak dále. Po jeho přestupu navíc na povrch vylezlo jeho TikTokové video s rasistickou tématikou, za které sklidil velkou kritiku. Rozhodně to ale nebylo naposledy.

Mykhailo Mudryk má problém

Mudryk totiž včera během svého cvičení v posilovně natáčel snažícího se staršího muže s jeho trenérem a výsměšně k tomu napsal pouze otazník. To pobouřilo veřejnost i fitness influencery, kteří se svou odezvou dlouho neotáleli. Joey Swoll, kterého na Instagramu sleduje skoro 2,5 milionu lidí je známý tím, že lidi, kteří se v posilovnách chovají podobně jako Mudryk, veřejně vyhlašuje a poukazuje na ně. 22letý Ukrajinec není výjimkou a Swoll ho rozhodně nešetřil.

Takže ty vidíš chlapa v posilovně, dře na sobě, snaží se se zlepšit, má svého trenéra. Ano sice je v trochu trapné situaci, je trošku odhalený, ale tebe nenapadne nic lepšího, než že vezmeš mobil a začneš ho natáčet, aby si to dal na sociální sítě a zasmál se tomu. To vše jen pro pozornost. Omluvte moje slova. Ale co to s tebou k*rva je? Jsi profesionální fotbalista, hraješ za Chelsea. A takhle se chceš prezentovat? Sebe a svůj tým? Pomoc mu nebo si hleď svého, ale zahoď ten mobil," vyjádřil se influencer Joey Swoll.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články