Zpět na » Premier League » Emiliano Martinez prozradil plán, jak hodlá získat Lionela Messiho do Aston Villy

Premier League - Emiliano Martinez prozradil plán, jak hodlá získat Lionela Messiho do Aston Villy

Emiliano Martinez prozradil plán, jak hodlá získat Lionela Messiho do Aston Villy © iconsport - Emiliano Martinez mluvil s ESPN

0

Líbilo se

23.05. - Messiho kontrakt v PSG se neúprosně blíží ke konci a zájem o něj má hned několik klubů. Největší šanci na jeho získání má arabský Al Hilal a španělská Barcelona. Ozval se však i brankář sedmého celku Premier League Aston Villy Emiliano Martinez, který hrál společně s Messim velkou roli v argentinském zisku zlata na Mistrovství světa. V rozhovoru pro ESPN prozradil plán, jak hodlá do svého působiště argentinského kouzelníka získat.

Plán třicetiletého brankáře zahrnuje například lákavé asado, což je tradiční společenská událost z Jižní Ameriky, kdy se griluje. „Pokud v Paříži na Messiho pískají, ať jde k nám do Aston Villy. Hej, chlape, budeme pít, budeme jíst asado každý den. Každý víkend mu budu dělat hostinu. Žádám lidi, aby mu vyrobili malé vlaječky a on se tu mohl dobře bavit. Nechám si snížit plat, udělám vše, co je v mých silách,“ zněla slova Martineze. Přilákají Messiho do Birminghamu tradiční argentinské hovězí steaky a klobásy? Pravděpodobně ne, ale nemůžete zpochybnit Martinezovo úsilí.

All About Asado, Argentina´s Iconic Wood-Grilled Beef | Wine Enthusiast

Reportér a bývalý anglický reprezentant Ian Wright se také zeptal na to, jak se brankáři v klubu daří a rozhovor pokračoval v trochu vážnějším duchu: „Je to tu obrovské. Jsem hrdý na to, že můžu hrát za Aston Villu, jsem opravdu hrdý. Miluji to tu, snažím se sem přivést své argentinské přátele. Cítím se tu jako doma.“

Can Martinez maintain his perfect record against Wolves?

Musím uznat, že i Messi je velkým Martinezovým fanouškem. V roce 2021 ho v rozhovoru pro TNT Sports nazval jedním z nejlepších brankářů na světě. „Dibu (Emiliano) Martinez je neuvěřitelný. Když jde do tuhého, můžeme se na něj spolehnout. Prosadil se v brance a nyní máme jednoho z nejlepších brankářů na světě,prohlásil sedminásobný držitel Zlatého míče.

Argentina, Aston Villa GK Emi Martinez backs bravado with play - ESPN

Nikolas Kočica / sportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články