Zpět na » Premier League » Son: Je mi Conteho líto. Mohl jsem udělat více

Premier League - Son: Je mi Conteho líto. Mohl jsem udělat více

Son: Je mi Conteho líto. Mohl jsem udělat více © iconsport.photo - Son ví, že toho mohl udělat více

1

Líbilo se

28.03. - Antonio Conte je znovu bez práce. Rok a půl od toho, co do Tottenhamu přicházel jako trenérská hvězda, která klub konečně dovede k trofejím. Jenže údajně neměl dobré vztahy s hráči ani s vedením a jeho poslední vyjádření byla prostě neakcpetovatelná. Tottenham ho odvolal půl roku před koncem jeho smlouvy a nyní o tom promluvil i Heung-Min Son.

Antonio Conte je úspěšný manažer. Trofeje slavil s Juventusem, Chelsea i Interem Milán. Italský kouč proslul tím, že do svého trenérského umění si nikým nenechal mluvit a jakmile nebylo po jeho třeba ve věcech přestupové politiky, bylo zle. Třeba jako dříve v Interu Milán. Teď byl po sérii nešťastných vyjádření do médií a poměrně ostré kritice klubu odvolán. Nyní se k tomu vyjádřil Jihokorejec Heung-Min Son. Ten prožívá letos opravdu zlou sezónu a jistě i on má zásluhu na špatných výkonech týmu, které vedly ke Conteho frustraci.

„Je mi ho líto. Je to elitní trenér. Společně se nám dařilo, máme něco za sebou a já mu vděčím za hodně. Nevím jak se k tomu staví ostatní hráči, ale já se mu omlouvám. Měl jsem udělat více, ale nemohl jsem. Nemohl jsem týmu pomoct a cítím se za jeho odchod zodpovědný. Jednoznačně má obrovské kvality a zkušenosti jako trenér. Jsem přesvědčen, že toho ještě hodně dokáže," vyjádřil se Heung-Min Son.

Zdá se, že Conteho reakce na špatné výkony a jeho odchod z klubu rozdělil hráče Tottenhamu na dva tábory podobně jako třeba Bayern Mnichov po odchodu Nagelsmanna. Například dánský záložník Pierre-Emille Höjbjerg reagoval na Conteho chování poměrně podrážděně. Za rozhodnutím klubu stojí i Dejan Kulusevski, kterého do Tottenhamu přivedl. Rozhodně se vyplatí sledovat, jak to bude s Tottenhamem dále.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články