Zpět na » Premier League » Jack Grealish si po každém zápase objednává stejné jídlo za 56 liber

Jack Grealish si po každém zápase objednává stejné jídlo za 56 liber

Jack Grealish si po každém zápase objednává stejné jídlo za 56 liber © iconsport.photo -

1

Líbilo se

27.03. - BULVÁRNÍK

Jack Grealish ohromil fanoušky Manchesteru City, když odhalil svou pozápasovou rutinu, která spočívá v objednání si čínského jídla z jedné místní restaurace. To si dává pravidelně za cenu 56 liber.

Grealish, který v letošní sezoně nepatří k nejvýraznějším hráčům Manchesteru City, prozradil, že není zastáncem zdravého pozápasového jídla. Místo toho volí cestu do města, aby si vyzvedl jídlo z jeho velmi oblíbené čínské restaurace.

Anglický reprezentant se rozpovídal o tom, jak si po každém zápase na Etihad Stadium dopřává jídlo z čínské restaurace Wing´s ve Spinningfields. Ve videu nahraném na oficiální klubový účet TikTok Grealish prozradil, že je velkým milovníkem čínského jídla, a poté oznámil, co si objednává.

"Miluju čínu, člověče. Po každém zápase si jednu dám. Chodím do restaurace Wings´ v Manchesteru. Obvykle si dávám jídlo s sebou. Dávám si singapurské chow mein, smaženou rýži s vejcem, hranolky se solí a pepřem, krevety se solí a pepřem a pak kari omáčku. Pak to všechno smíchám a je to hrozně moc dobré, je to moje závislost."

Celková cena objednávky je pouze 56 liber v porovnání s tím, že údajně bere bezmála 300 000 liber týdně. Grealish není prvním hráčem City, který přiznal, že má zálibu v nezdravém jídle, poté co Erling Haaland začátkem tohoto roku v rozhovoru s Garym Nevillem hovořil o své lásce k doner kebabu.

V rozhovoru pro Sky Sports Haaland uvedl: "Nevím, co si o tom myslíte. Mým oblíbeným jídlem jsou věci, které téměř nikdy nemůžeme jíst, věci, které můžeme jíst jen na dovolené. Miluji kebab nebo pizzu s kebabem. Naprosto to miluju, musím říct, že je to jedna z nejlepších věcí."

Mezi Grealishem a Haalandem vzniklo od loňského léta, kdy se Nor přestěhoval do Manchesteru, docela dobré přátelství. Duo nedávno rozesmálo fanoušky, když si předávali Oscara za největšího podvodníka v Manchesteru City.

Petr Magasanik / twitter.com, skysport.com

Noviny
Nejnovější články