Zpět na » Premier League » Útočník Manchesteru United Marcus Rashford plánuje odložit podpis nové smlouvy

Útočník Manchesteru United Marcus Rashford plánuje odložit podpis nové smlouvy

Útočník Manchesteru United Marcus Rashford plánuje odložit podpis nové smlouvy © iconsport.photo - Marcus Rashford v dresu Manchesteru United

1

Líbilo se

23.03. -

Pětadvacetiletý Marcus Rashford má v této sezóně za Manchester United senzační formu, když ve všech soutěžích zápasech za Red Devils nastřílel 27 gólů a u devíti asistoval. United pochopitelně chtějí anglického reprezentanta zavázat novou dlouhodobou smlouvou, protože s ním na začátku této sezony prodloužili smlouvu pouze o jeden rok, aby ho v klubu udrželi alespoň do roku 2024.

Jednání o nové vylepšené smlouvě pro Rashforda už sice probíhala, nyní se ale tvrdí, že útočník podpis nové smlouvy na Old Trafford odloží. Deník The Sun tvrdí, že Rashford počká, co se stane s případným prodejem klubu, a teprve poté se definitivně rozhodne.

Očekává se totiž, že britský miliardář Sir Jim Ratcliffe a katarský bankéř Sheikh Jassim bin Hamad bin Khalifa Al Thani předloží své druhé nabídky na United ve čtvrtek poté, co byl na jejich žádost v důsledku zmatků ve středu večer prodloužen termín.

Předpokládá se, že několik dalších zájemců se snaží vyjednat s Raine (investiční bankou, která provádí prodej jménem majitelů United - Glazerů) kompletní prodej. Ostatní se snaží získat částečný podíl v klubu.

Mezitím nečekaně oznámil finský podnikatel Thomas Zilliacus, že se také hodlá ucházet o klub, pokud získá finanční podporu fanoušků United.

United chtějí u nových smluv prosadit platový strop ve výši přibližně 200 000 liber týdně na hráče, aby zabránili vzájemné závisti v týmu, čemuž se začalo přezdívat pravidlo Cristiana Ronalda.

/ www.sportbible.com

Nejnovější články