Zpět na » Premier League » Graham Potter: Nejsem hloupý. Výsledky můžou jít za mnou

Premier League - Graham Potter: Nejsem hloupý. Výsledky můžou jít za mnou

Graham Potter: Nejsem hloupý. Výsledky můžou jít za mnou © jerseyeveningpost.com - Graham Potter ví, že Chelsea se musí zlepšit

0

Líbilo se

11.02. - Graham Potter je pod obrovským tlakem. Boehly mu přivedl nové hráče za stovky milionů eur a kouč, pro kterého je Chelsea prvním velkoklubem v kariéře, z nich musí dostat maximum a Chelsea zase zpět na přední příčky, kde nyní chybí. Sám však podle svých slov moc dobře ví, že pokud se výkony a výsledky nezlepší, jeho místo může být v ohrožení.

Graham Potter proslul zejména svou koncepční prací. Švédský Östersund dostal ze čtvrté ligy až do pohárové Evropy a z Brightonu udělal tým, kterého se bojí celá Premier League. Chelsea je jeho prvním velkoklubem a tak to nemá lehké. Nahradil fanoušky milovaného Thomase Tuchela, který neprožil ideální start do sezóny, ale sám má nejhorší start do angažmá ze všech trenérů v historii klubu. Todd Boehly ale věří v jeho schopnosi a v to, že s posilami za stovky milionů eur dokáže sezónu zachránit. Graham Potter ale ví, že špatné výsledky nejdou omlouvat do nekonečna.

Aktuálně mám s vedením dobrý vztah a mám jeho důvěru. Všichni víme na čem jsme a kde náš tým vidíme. Pracujeme dobře a jsme na dobré cestě k tomu se stále zlepšovat. Očekávání jsou stále stejná. Vybudovat tým, který stále vyhrává. Víme i o možnostech jak tým vylepšit a máme k tomu příležitosti v přestupových oknech. Ale nejsem hloupý. Vím, že pokud se týmu dařit nebude, jde to i za mnou a já můžu být důvodem. Taková tahle práce je," řekl Graham Potter před zápasem s West Hamem.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
MajklX - 11.02. Odpovědět

No ten je, ale uvědomělý Smajlík 3 za kým by to mělo jít? Za správcem hřiště nebo uklízečkou? Smajlík 3 No nezávidím mu…

MajklX
Lamoprd - 11.02. Odpovědět

Smajlík 2

Lamoprd
Nejnovější články