Zpět na » Premier League » Brighton odmítl nabídku Arsenalu. Moises Caicedo ale z klubu chce odejít

Premier League - Brighton odmítl nabídku Arsenalu. Moises Caicedo ale z klubu chce odejít

Brighton odmítl nabídku Arsenalu. Moises Caicedo ale z klubu chce odejít © jerseyeveningpost.com - Moises Caicedo klubu dojemně oznámil, že chce odejít. Poté nepřišel na trénink

0

Líbilo se

28.01. - Moises Caicedo je v aktuální sezóně jedním z nejlépe hodnocených mladých hráčů a je o něj velký zájem mezi velkokluby. Oficiální nabídky podali Arsenal a Chelsea, ale obě dvě Brighton odmítl. To se ale mladičkému záložníkovi nelíbí, nedostavil se na trénink a vydal prohlášení, ve kterém prakticky říká, že chce odejít a vzít šanci ve větším klubu.

Už jako teenager byl Moises Caicedo oporou jednoho z nejvěších klubů v Ekvádoru Independiente. Odehrál za něj 31 zápasů, dal 6 gólů a poprvé se podíval do reprezentace. V únoru 2021 nakonec i přes konkrétní zájem Manchesteru United odešel do Brightonu. Nastoupil do 3 zápasů Premier League a v létě odešel na hostování do Belgie. Po půl roce si ho ale Brighton stáhl a postupně z něj udělal svou oporu. Trenér Potter a ani nyní De Zerbi si bez něj základní sestavu nedovedou představit. Vyrostl z něj prvotřídní hráč.

První nabídku na Caiceda podala Chelsea. 55 milionů liber ale přišlo Brightonu málo a smetlo ze stolu. Nepochodil ani Arsenal s nabídkou o 5 milionů vyšší. Moises Caicedo je z toho zklamaný. Klubu sice vyjadřuje vděk za šanci a za to, že z nej udělal hráče jakým je dnes, ale chce udělat krok nahoru. Aktuální novinky mluví o tom, že Caicedo se neobjevil na dnešním tréninku týmu a s jistotou tak můžeme říct, že zítra si v FA Cupu proti Liverpoolu nezahraje. Arsenal chce nyní zvýšit svou nabídku, aby byla pro Brighton více přijatelná.

Jsem vděčný panu Bloomovi a Brightonu za to, že mi dali šanci přijít sem do Premier League a já cítím, že jsem pro ně vždy udělal maximum. Vždy jsem hrál fotbal s úsměvem a srdcem. Jsem nejmladší z 10 sourozenců z chudého prostředí v Santa Domingo v Ekvádoru. Mým snem vždy bylo být nejůspěšnějším hráčem v historii mé země. Je mi ctí, že já můžu Brightonu přinést rekordní částku, kterou může klub reinvestovat a pomoci k pokračování v úspěchu. Fanoušci mě vzali do svých srdcí a navždy budou v tom mém, takže doufám, že pochopí moji touhu vzít tuhle obrovskou životní příležitost," takto dojemně oznámil Moises Caicedo svou touhu odejít z klubu.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

to je dilema panečku.. jít hrát o titul za Arsenal nebo o sestup za Chelsea... Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

MUFC_RedArmy

Mě by se libil kdyby přišel Youri…je velmi silný v osobních soubojích a i rozehrávku má skvělou Smajlík 17

ChumorTumor

tak je podana nova nabidka, pry se pohybuje nekde mezi 70 az 72mega liber. z aktualniho pohledu na tabulku, malou sirku kadru a asi dalsi zraneni Partheye by bylo dobry tenhle prestup dotahnout. jen se bojim aby to neohrozilo financne snahu o Fresneda ted a pokus o Riceho v lete

HyperioN

je tu vsak jeste pry rozjednany Weston McKennie z Juve, stejna pozice. a ten by prisel jen na cca 30mega euro. tak uvidime

HyperioN
DeviI - 28.01. Odpovědět

Parthey je velká ztráta ........ Riceho chce každý,na víc je to Anglan a jeho cena bude nechutně přehnaná

DeviI
MajklX - 29.01. Odpovědět

Hmm tak to už je 80 milonů eur. To už mě přijde hodně. Na druhou stranu chápu, že když Brighton musel nuceně prodat Trossarda pod cenou, tak si to bude chtít trochu finančně kompenzovat na Moisesovi.

MajklX

McKennie by měl podepsat v Leedsu

Davidek11
Nejnovější články