Zpět na » Premier League » Rui Costa: Enzo Fernandez za Benficu nechtěl hrát a pro takové hráče nebrečíme

Premier League - Rui Costa: Enzo Fernandez za Benficu nechtěl hrát a pro takové hráče nebrečíme

Rui Costa: Enzo Fernandez za Benficu nechtěl hrát a pro takové hráče nebrečíme © slbenfica.pt - Enzo Fernandez a Rui Costa při podpisu s Benficou

0

Líbilo se

03.02. - Nejdražší posila v historii Chelsea a dokonce i Premier League. To je argentinský supertalent Enzo Fernandéz, jehož přestup z Benficy stál 121 milionů eur. V Benfice ho milovali, ale jejich city zřejmě nyní trochu ochladnou. Promluvil Rui Costa, který s Chelsea celou dobu vyjednával. Enza Fernandéze rozhodně nešetřil, ale rozhořčenost portugalské legendy musíme chápat.

Odchovanec River Plate do Benficy zamířil za pouhých 15 milionů eur. Mladý Argentinec svou cenu během pouhého půl roku znásobil osmkrát. Jedná se o další geniální obchod portugalského klubu. Odehrál tu 29 zápasů, dal 4 góly a na 7 přihrál. Zazářil ale na MS v Kataru, vyhrál zlatou medaili a ocenění pro nejlepšího hráče turnaje. Benfica si stanovila cenu na 120 milionů eur, načež přišla Chelsea s tím, že jí zaplatí. Hráč byl ze zájmu nadšený a chtěl odejít. Jenže Chelsea nakonec přišla s mnohem menší částkou a uspěla až ve druhém kole, kdy už jednala čistě.

„Enzo Fernandéz nechtěl v Benfice zůstat. Já jsem dělal všechno co jsem mohl, ale nedal nám šanci. Samozřejmě že jsem smutný, že jsme o něho přišli. Ale nebudu brečet za hráče, který za nás nechtěl hrát. V tom bodě jsem si řekl, že je nemožné, aby za Benficu dále hrál. Nebrečím za hráče, který nechtějí oblékat náš dres. Když přišla Chelsea, bylo nemožné Enza přemluvit," řekl Rui Costa.

David Suchý / slbenfica.pt

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jakože tyhle rychlokvašky mají ambice, to né že né, ale taky žádnou pokoru. Každopádně jsem na něj zvědavý. Btw tak nějak i a Chelsea, ty megadlouhodobé smlouvy jsou zvláštní, fakt jsem zvědavý jak to bude fungovat, kor pokud nějaký hráč bude hrát hovno a začne trucovat, nebo si bude o sobě myslet, že je něco echt, viz u nás Pogba.

AVSuvorov
peeko83 - 03.02. Odpovědět

Pravdou je, že v tomto ohledu to Chelsea nezvládá dlouhodobě. Nakupuje moc za moc a na zbytečně dlouho za zbytečně moc. Evidentně v tomto nedošlo ke změně. Smutné.

peeko83

Vystihl jsi to naprosto přesně. A tak třeba jim tento koncept bude fungovat. Smajlík 2

AVSuvorov
Nejnovější články