Zpět na » Premier League » Debut nejdražšího hráče Premier League skončil bezgólovou remízou. Chelsea se rozešla smírně s Fulhamem

Debut nejdražšího hráče Premier League skončil bezgólovou remízou. Chelsea se rozešla smírně s Fulhamem

Debut nejdražšího hráče Premier League skončil bezgólovou remízou. Chelsea se rozešla smírně s Fulhamem © football.london - Enzo Fernandez hrál při svém debutu velmi dobře

0

Líbilo se

03.02. - REVIEW Forma Chelsea je opravdu bídná. Z posledních 5 ligových zápasů vyhrála jen jeden a to 1:0 nad Crystal Palace. Špatná sezóna je důvod, proč The Blues zaplatili za nové posily tolik peněz. A dnes proti Fulhamu byly v základu rovnou 3 včetně Mudryka a nejdražšího hráče historie Premier League Fernandeze. Ten odehrál skvělý zápas, ale více než bod za remízu 0:0 z něj Chelsea nevydolovala.

Chelsea FC - Fulham 0:0

Od začátku zápasu byla aktivnější Chelsea, ale měla problémy s kombinací. Prakticky jedinou pěkně vypracovanou šanci měl Kai Haverzt po dlouhém centru Silvy. Nicméně byl v ofsajdu. Zuby ale cenil i Fulham. Náznaky měl, ale jinak to stejné jako na straně domácích. Byl to ale nakonec on, kdo měl první šanci. Konkrétně pak Andreas Pereira, jenž protáhnul Kepu. Na druhé straně se hodně snažil Kai Havertz. Ve svých šancích ale netrefil Lenovu bránu. Výborně se uváděl debutant Enzo Fernandez. Krásné nahrávky, dobré bránění. Vše co bylo potřeba a ještě více nabídnul. Ke konci měl ještě obří šanci Havertz, ale jeho lob skončil na tyči.

Herně na tom ve druhém poločase byla lépe Chelsea. Měla o dost vyšší držení míče, jenže střely neměla prakticky žádné. A pokud nevystřelíte, šanci dát gól nemáte. Naopak Fulham ze svých protiútoků hodně hrozil, i když do vyložené gólovky se taktéž nedostal. Hodně aktivní byl hlavně Andreas Pereira. Pěknou střelou se uvedl i Fernandez, který mířil jen těsně vedle. Hodně podobně na tom byl i Conor Gallagher. Suverénně největší šanci zápasu měl David Datro Fofana. Obešel gólmana, zasekl přes obránce, ale před prádznou brankou gólu zabránil Tim Ream. Konečná remíza zápasu slušela.

David Suchý / chelseafc.com

Nejnovější články