Zpět na » Premier League » Anthony Gordon je prý vysněnou posilou Newcastlu

Anthony Gordon je prý vysněnou posilou Newcastlu

Anthony Gordon je prý vysněnou posilou Newcastlu © skysports.com - Anthony Gordon by se mohl stát posilou Newcastlu

0

Líbilo se

26.01. - Everton zažívá měsíc jako z hororu. Po odvolání manažera Lamparda mu Tottenham vyfoukl klíčovou posilu Danjumu z Villarealu, kádr je nespokojený a hvězdní hráči chtějí odejít. Kromě Amadou Onany prý chce z klubu odejít i odchovanec Anthony Gordon. Stejně jako u Onany, i u něj byl problém s tréninky a má to mít jeden důvod. Je vysněnou posilou Newcastlu.

Anthony Gordon je dalším z řady odchovanců Toffees, kteří mají velký potenciál ve fotbale dosáhnout opravdu velkých věcí. Každý malý kluk z akademie chce být jako Wayne Rooney a Anthony Gordon není výjimkou. Debutoval už v roce 2020, kdy byl trenérem Carlo Ancelotti. Po jeho odchodu do Realu Madrid se z něj stal hráč, na kterého se mohl spoléhat Rafael Benítez i Frank Lampard. I když jeho čísla nebyla úplně z těch nejzářivějších, byl jedním z nejlepších hráčů klubu, když se nedařilo vůbec nikomu.

Letos to vše mělo být jinak. Po katastrofické sezóně měl přijít návrat na vyšší místa pod Frankem Lampardem. To jste se ale hodně spletli. Je to ještě horší. Everton je aktuálně předposlední a Lampard už u kormidla není. Tým se pomalu rozpadá. Uvidíme co s tím uděla nový trenér, kterým bude zřejmě Bielsa. O Gordona začal mít seriózní zájem Newcastle a chlapci to zřejmě trochu pomotalo hlavu. Nedostavil se na tréninky a i přes to, že má být aktuálně zpět s týmem, vypadá to, že sezónu v Goodison Parku nedokončí. Magpies to ale každopádně budou mít drahé.

David Suchý / goal.com

Nejnovější články