Zpět na » Premier League » Vlahovič chce opustit potápějící se Juventus. Zlákat ho chtějí velkokluby z Premier League nebo třeba Bayern Mnichov

Vlahovič chce opustit potápějící se Juventus. Zlákat ho chtějí velkokluby z Premier League nebo třeba Bayern Mnichov

Vlahovič chce opustit potápějící se Juventus. Zlákat ho chtějí velkokluby z Premier League nebo třeba Bayern Mnichov © bijeljnalive.com - Dušan Vlahovič chce pryč z Juventusu

0

Líbilo se

22.01. - Juventus prožívá těžké časy. Nutno ale říct, že si za ně může sám, respektive za to můžou jeho vysocí představitelé. Stará dáma bude mít velký problém se dostat zpět do evropských pohárů, a tak je angažmá v Turíně pro hráče, kteří tu nejsou spokojení prakticky nesmyslné. Jedním z takových má být Srb Dušan Vlahovič, o kterého je tak nyní obří zájem.

Dušan Vlahovič je odchovancem Partizanu Bělehrad, za který hrál už od svých 16 let. Velkého úspěchu ale neodsáhl, protože si velmi brzy vybral italskou cestu přes Fiorentinu. Ta v něm viděla obří talent a skvělou investici, což se potvrdilo. Dušan Vlahovič začal dávat góly a v poslední sezóně a půl explodoval. V jednom ročníku dal branek 21 a v polovině té další jich měl 17, než zamířil za 81 milionů eur do Juventusu. více klub zaplatil jen za De Ligta, Higuaína a Ronalda. Sezónu nakonec dokončil s 24 góly.

Jenže angažmá v Juventusu, ačkoliv gólů pár dal není podle jeho představ. Klubu se moc nedaří a předvádí opravdu hnusný fotbal, který ale v posledních kolech vedl k bodům, díky kterým se dostal až na druhé místo. Soud mu ale 15 bodů odečetl a je až na 10. místě se ztrátou na Ligu mistrů. O přestupu Vlahoviče se již spekulovalo, ale nyní se o něm mluví velmi hlasitě. Zbystřily prý největší kluby světa. Zájem o jeho lednový přesun údajně mají Arsenal, Chelsea, Manchester United, PSG a Bayern Mnichov, pro který by mohl být fantastickou posilou.

David Suchý / goal.com

Nejnovější články