Zpět na » Premier League » Trenér Manchesteru United Erik ten Hag chce v lednu nahradit Ronalda

Trenér Manchesteru United Erik ten Hag chce v lednu nahradit Ronalda

Trenér Manchesteru United Erik ten Hag chce v lednu nahradit Ronalda © -

0

Líbilo se

13.12. - Trenér Manchesteru United Erik ten Hag by rád našel náhradu za Cristiana Ronalda, až se příští měsíc otevře přestupové okno. Po Ronaldovo rozhovoru, který vedl k rozvázání smlouvy s hvězdným útočníkem, se trenér Rudých ďáblu rozhodl jednoznačně pro náhradu a Ronaldovi odchod nijak nerozmlouval.

Ten Hag již přiznal, že o sedmatřicetiletého útočníka nechtěl přijít, ale jeho destruktivní rozhovor s Piersem Morganem znemožnil jeho udržení.

Ronaldův odchod znamená, že United mají nedostatek hráčů v útoku a Ten Hag bude posuzovat možnosti podepsání špičkové devítky.

„Uděláme vše, co je v našich silách pro podpis vhodného hráče,“ řekl.

Ačkoli se do této šablony přesně nehodí, Ten Hagovi se líbí 23letý Nizozemec Cody Gakpo z PSV Eindhoven a 21letý útočník Benficy Goncalo Ramos, který vstřelil hattrick, když nahradil Ronalda v základní sestavě Portugalska při vítězství nad Švýcarskem v osmifinále MS ve fotbale 2022.

„Nemohu se vyjadřovat ke konkrétním hráčům,“ dodal trenér United. „To nikdy neudělám. Hráči mají smlouvy a já to respektuji.“

„Děláme průzkum každé příležitosti a děláme vše, co je v našich silách, pokud se taková možnost naskytne, abychom s nimi uzavřeli smlouvu.“

Přesvědčit kluby, aby v lednu uvolnily hráče, nebylo nikdy snadné a zdroje z United měly pocit, že většina potenciálních kupců vyčkává, dokud nebude konec mistrovství světa.

Celek z Old Trafford v létě utratil více, než se předpokládalo, a přivedl Antonyho, Casemira a Lisandra Martineze, ačkoli Ronaldův plat, který byl po jeho odchodu z klubu vyjmut ze mzdových účtů, znamená ve zbytku sezóny mnohamilionovou úsporu.

Jan Považan / bbc.com

Nejnovější články