Zpět na » Premier League » Jadon Sancho chybí v kádru United pro přípravu ve Španělsku. Bude trénovat individuálně

Jadon Sancho chybí v kádru United pro přípravu ve Španělsku. Bude trénovat individuálně

Jadon Sancho chybí v kádru United pro přípravu ve Španělsku. Bude trénovat individuálně © dernieres-nouvelles.com - Jadon Sancho

1

Líbilo se

04.12. - Anglický křídelník Jadon Sancho se nevešel do kádru Manchesteru United pro tréninkový kemp ve Španělsku a místo toho se bude nadále připravovat individuálně. Manažer United Erik ten Hag údajně není spokojen s úrovní výkonů 22letého hráče, který kvůli kolísavé formě nebyl nominován ani na mistrovství světa 2022 v Kataru.

Erik ten Hag si vybral tým složený z hráčů, kteří se neobjevili na mistrovství světa 2022 a společně odcestovali do Španělska, kde se budou připravovat na restart soutěže přátelskými utkáními proti Cadizu a Realu Betis.

V nominaci nicméně poněkud překvapivě chybělo jedno velké jméno a to křídelní záložník Jadon Sancho, který dosud strávil na doporučení ten Haga reprezentační přestávku v Nizozemsku, individuální přípravou s trenéry.

United na svých oficiálních webových stránkách absenci Sancha v kádru pro přípravu ve Španělsku potvrdili.

„Jadon Sancho bude pokračovat ve svém individuálním programu, který je součástí procesu, jak se dostat zpět na nejvyšší úroveň. Klub v tom hráče plně podporuje,“ stojí v prohlášení United.

Sancho, kterého manažer Gareth Southgate nenominoval na mistrovství světa 2022, nehrál za United od remízy 1:1 s Chelsea 22. října a v posledních čtyřech zápasech se vůbec nevešel do sestavy United kvůli nemoci.

Erik ten Hag, který údajně není dlouhodobě spokojen s výkony mladého křídelního hráče, věří, že individuální příprava pomůže hráči vrátit se k jeho dřívějším výkonům.

Naopak v kádru pro přípravu nechybí hráči, kteří se na MS ve fotbale 2022 neobjevili, včetně Davida de Gey, Victora Lindelofa, Aarona Wan-Bissaky, Donnyho van de Beeka, Scotta McTominaye nebo Anthonyho Martiala.

K týmu se naopak nepřipojí Christian Eriksen a Facundo Pellistri, kteří po vyřazení svých reprezentačních týmů už opustili dějiště turnaje v Kataru, ale od ten Haga dostali volno.

Manchester United se po mistrovství světa vrátí do hry 21. prosince, utkáním Carabao Cupu na Old Trafford proti Burnley, načež jej 27. prosince čeká zápas Premier League proti Nottinghamu Forest.

Kam dál?

Vít Sedlák / espn.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články