Zpět na » Premier League » Citizens si brousí zuby na hvězdného středopolaře. Kroose by rádi přivedli „zadarmo”

Premier League - Citizens si brousí zuby na hvězdného středopolaře. Kroose by rádi přivedli „zadarmo”

Citizens si brousí zuby na hvězdného středopolaře. Kroose by rádi přivedli „zadarmo” © Kicker - Kroos si vybírá z lukrativních nabídek

2

Líbilo se

17.11. - Krušné léto dost možná za necelý rok čeká Toniho Kroose. Stabilní článek záložní řady Realu Madrid má smlouvu platnou jen do konce sezóny a zatím se stále rozhoduje, jak dále naloží se svou kariérou. Ve 32 letech už má možná jednu z posledních šancí na angažmá v Premier League, čehož se pokusí využít Manchester City.

Carlo Ancelotti si své mužstvo zřejmě těžko umí představit bez rodáka z Greifswaldu, pokud ale neuspěje ve vyjednávání vedení klubu, mohl by o něj zanedlouho přijít. Kroos sám se zatím údajně nerozhodl, kam chce směřovat své další kroky, příliš slibně to však z pohledu Realu nevypadá.

Koncem června 2023 se technicky nadstandardně vybavený středopolař, pakliže se tedy nic nezmění, stane volným hráčem. Už nyní ale začal pomyslný zákulisní boj o to, kdo dokáže Kroosovi nabídnout lukrativnější novou smlouvou.

Bývalá opora německého národního výběru, která už nicméně ukončila reprezentační kariéru a v Kataru na MS 2022 tak startovat nebude, momentálně pobírá ročně 9 miliónů euro. Asi nejvážnější zájemce o jeho služby, jímž je Manchester City, se ovšem chystá předložit až 14 miliónů euro.

Velkým lákadlem pro Kroose by přitom mělo být vedení Pepa Guardioly, kouče Sky Blues. Pod španělským stratégem totiž působil jednu sezónu v Bayernu Mnichov a otevřeně se vyslovil, že Guardiolova taktika seděla jeho stylu hry ze všech trenéru, pod nimiž nastupoval, nejvíce a s ostříleným manažerem má skvělý vztah.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články