Zpět na » Premier League » Vysněná posila do zálohy? Liverpool chce přivést Laimera z Lipska

Premier League - Vysněná posila do zálohy? Liverpool chce přivést Laimera z Lipska

Vysněná posila do zálohy? Liverpool chce přivést Laimera z Lipska © leballonrond.fr - Konrad Laimer

1

Líbilo se

01.11. - Mělo se za hotovou věc, že skončí v Bayernu Mnichov, ale s Lipskem nebyli Bavoři schopni se dohodnout na přestupové sumě. Konrad Laimer tak v Lipsku zůstal. To ale neznamená, že tam zůstane i nadále. O rakouského středopolaře má údajně zájem Liverpool, jemuž by se záložník rozhodně hodil.

Konrad Laimer je čistým produktem Red Bullu. Už v roce 2007 se připojil k mládeži Salzburgu. Prošel všemi kategoriemi a v roce 2014 jako 17letý si odbyl premiéru v prvním týmu. Časem si vybudoval velmi pevnou pozici v mužstvu a v sezóně 2016/17 jako klíčový hráč pomohl k titulu. Na dvou předchozích takový podíl neměl. V Rakousku už ho ale byla škoda a tak si ho v rámci firmy kluby vyměnili a stěhoval se do Lipska.

A tam se z náhradníka stal jedním z nejdůležitějších a nejlépe hodnocených hráčů. V roce 2020 si ale přivodil zlomeninu v kotníku a celou sezónu musel vynechat. Vloni se ale ve velkém stylu vrátil a znovu se zařadil mezi opory. Během letního přestupového okna byl velmi blízko přestupu do Bayernu, ale nakonec z něj sešlo. V Lipsku byli rádi, že Laimer v klubu potáhne i šestou sezónu. Jenže se brzy zranil a nyní marodí. A znovu kotník.

I přes jeho vleklé zdravotní problémy by ho v zimě rád přivedl Liverpool. Ten má v záloze velkou krizi. Většina hráčů je z formy a zkrátka jen hrají. Bez nějaké větší přidané hodnoty. Na hostování přišel Arthur, ale zranil se a kdo ví, jestli ještě někdy za The Reds nastoupí. Zdraví hráčů je něco, co Liverpool trápí dlouhodobě. Otázkou tedy je, zda klub potřebuje dalšího hráče, který je na zranění hodně náchylný. Vzhledem ke končícímu kontraktu ale bude Laimer dostupný za hodně přijatelnou cenu a vězte, že když je fit, na hřišti je opravdu znát. Údajně ale přetrvává i zájem Bayernu.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články