Zpět na » Premier League » Vedení Manchesteru City chce Haalanda odměnit vylepšenou smlouvou

Premier League - Vedení Manchesteru City chce Haalanda odměnit vylepšenou smlouvou

Vedení Manchesteru City chce Haalanda odměnit vylepšenou smlouvou © skysports.com - Erling Haaland doslova ničí Premier League

1

Líbilo se

02.10. - V Manchesteru toho zatím moc neodehrál. I tak se ale brzy stal miláčkem fanoušků a postrachem soupeřů. Erling Haaland začal v Premier League okamžitě pálit ostrými. Všichni jsou s ním spokojeni a vypadá to, že mu to přinese odměnu. Vedení klubu mu chce dát vylepšený kontrakt, který by mu přinesl platový růst.

Erling Haaland přišel tak nějak odnikud. Najednou se v Lize Mistrů v dresu Salzburgu zjevil vysoký blon´dák, kterému bylo jedno proti komu stojí. Dával neskutečné množství gólu a přestoupil do Borussie Dortmund. Tam se stal modlou a za 2 sezóny dal 86 gólů a 23 asistencí. To vše v 89 zápasech. Toto léto šel do Manchesteru City jako nejžádanější fotbalista světa. Kdo ho získá, získá trofeje. Haalanda nezastavíte.

A taky to tak vypadá i v Manchesteru. Nejtěžší liga světa? Haaland do ní vlítnul jako by to bylo tréninkové hřiště. 7 zápasů, 11 gólů a 1 asistence. Marně si vzpomínám na lepší start do sezóny. V současné chvíli by se k Haalandově formě mohla přirovávat možná akorát ta Neymarova z PSG.

A právě to je důvod, proč si vedení Citizens myslí, že by Haaland měl dostat odměnu. Kontrakt, který mu běží až do roku 2027 mu přinese měsíčně bez bonusů 375 tisíc eur. To z něho dělá jednoho z nejlépe placených hráčů soutěže. Třeba Kevin De Bruyne ale pobírá až 400 tisíc. Odměna by tedy měla být v podobě vylepšeného kontraktu, který by měl jeho plat s belgickým záložníkem srovnat.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Po dnešku proti rudejm mrdkám tak určitê .: Smajlík 1

Pro-Wazz
Robur - 02.10. Odpovědět

Rudou mrdku máš doma a říkáš ji mami ty mluvící kuse hovna

Robur

Ty rudochu, dostali jste dnes do pysku, tak o co jde ty rudá špíno. Tebe ta tvoje vykurvená Mutter mêla schlucknout ty Trottle Smajlík 5 Smajlík 5

Pro-Wazz
Nejnovější články